gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jongste horecaondernemer overwint kanker

5d5653869e2e6a64ddb49f3c5aedee6f

"Andere mensen vinden je zielig, maar gaan gewoon door met het leven. Ik heb getracht daarbij zoveel mogelijk aan te haken en dat is aardig gelukt. De kanker is overwonnen, zo mag je dat wel stellen." Aan het woord is Dennis van Buuren.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Amper twee maanden geleden maakte de jongste horecaondernemer van Dordrecht (22) wereldkundig dat er lymfeklierkanker bij hem geconstateerd was. Strijdvaardig kondigde hij direct aan niet ziek thuis te gaan zitten.

Dat laatste lukte niet altijd. "In zo'n periode met chemokuren heb je momenten dat je je erg slecht voelt. Maar zodra dat voorbij was, ging ik weer aan het werk." Er stonden chemokuren gepland tot in januari, maar die slaan zo goed aan dat hij op 22 oktober de laatste krijgt.

Nog geen twee jaar geleden nam hij de populaire, maar enigszins ingeslapen Visser's Poffertjessalon aan de Groenmarkt over. Hij verbouwde het pand met respect voor de historische elementen en blies de zaak met succes nieuw leven in.

Boek

Na de onheilstijding verloor Van Buuren z'n energie niet. Hij kondigde meteen aan zijn ziekte op een ondernemende manier te benaderen. Een boek met zijn verhaal over de ziekte was de planning, zei hij afgelopen zomer tegen RTV Rijnmond.

"Ja, ik schrijf er inderdaad een boek over", bevestigt hij. "Ik loop wel twee weken achter. En de ambities voor een tweede zaak zijn er zeker nog."

Waar altijd een weelderige bos krullen zat, zit nu een pet: "Maar aan het eind van het jaar hoop ik dat er weer haar zit. Of het boek dan ook uitkomt? Geen idee, het kan. Maar het kan ook nog een jaar duren. Het komt in elk geval."

Lees ook

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - MARKT

Appels met peren vergelijken: Anne doet het bij de fruitkraam op de markt

Elke vrijdag en zaterdag is de weekmarkt te vinden op het Statenplein in Dordrecht. Anne Korpershoek staat daar wekelijks bij groente- en fruitkraam Bart Apart. Anne geeft Monique een lesje fruit verkopen. Monique’s favoriete deel van het verkopen: de kwaliteitscheck.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.