gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jort Kelder opent innovatiemarkt: hier steken mensen hun handen nog uit de mouwen

aed54052d28b2b45250fc363920d981f.jpg

"De Drechtsteden zijn een stoer gebied, daar wordt nog wat gemaakt!" Presentator Jort Kelder opende donderdag een innovatiemarkt in de Duurzaamheidsfabriek en is enthousiast over de werkethos van onze ondernemers.

Eric van den Brink |  | Aangepast op
Kelder vergeleek die met de mensen die hij in zijn woonplaats Amsterdam veel ziet. "Daar gaat het alleen maar over de dienstensector: hippe mensen met baardjes en ingewikkelde koffietjes. Hier zitten nog mensen die gewoon hun handen uit de mouwen steken."

Jong talent van verschillende bedrijven, onder andere uit de maritieme sector en logistiek, deelden op de markt hun kennis over nieuwe producten en diensten. Tegelijkertijd daagden zij jong regionaal talent uit met challenges. Daarmee hoopte zijn hen aan hun bedrijf te kunnen binden en nog innoverender te kunnen werken.

Niet alleen innovaties stonden donderdag centraal. De markt is er ook op gericht om werknemers bij elkaar te brengen. "We willen ook andere bedrijven leren kennen en betere connecties leren kennen", vertelt één van de aanwezigen.


&t=6s

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.