Dordrecht, Netherlands

Jubileumconcert Operakoor Dordrecht

In de Wilhelminakerk werd afgelopen zondag een jubileumconcert uitgevoerd. Het Operakoor Dordrecht bestaat dit jaar namelijk 25 jaar.
Marjolein Vos | 16 april 2018 14:52 | Aangepast op 16 april 2018 14:52
De koorleden hadden een jaar geoefend op de uitvoering van Verdi.

Het koor geeft ieder jaar een concert, waar iedere dinsdag voor wordt geoefend. In het begin van het bestaan van het Operakoor waren alleen mannen toegestaan. Maar het duurde niet lang voordat ook vrouwen mochten meezingen.

Hoewel het aantal leden niet erg laag is, zijn ze altijd op zoek naar nieuwe zangers en zangeressen. Enige voorwaarde is de liefde voor opera.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...