Dordrecht, Netherlands

Jumbo op de Staart gaat verbouwen

De Jumbo aan de Merwedestraat op de Staart gaat ruim twee weken dicht. Van 12 tot 30 januari wordt de winkel verbouwd.
Jordy Nijenhuis | 3 januari 2019 10:16 | Aangepast op 3 januari 2019 10:16
De indeling van de winkel wordt aangepast waardoor het ruimer en overzichtelijker wordt. Daarnaast zijn er straks ook verse pizza's en sushi te krijgen. Na de verbouwing is de winkel ruim 1100 vierkante meter.


De supermarkt gaat woensdag 30 januari weer open. De medewerkers van de winkel delen tijdens de feestelijke opening bloemen uit aan de eerste 150 klanten. Daarnaast ontvangen alle klanten die minimaal 25 euro besteden aan de boodschappen een ambachtelijke appeltaart. Die actie loopt tot dinsdag 5 februari.


De medewerkers die nu bij de supermarkt werken blijven. Het team zal uitgebreid worden met extra personeel. Tijdens de verbouwing kunnen klanten terecht bij onder andere de Jumbo in winkelcentrum Sterrenburg.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...