gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jumbo op de Staart gaat verbouwen

55cfb527f02b675ddd9b975f869f2b0c

De Jumbo aan de Merwedestraat op de Staart gaat ruim twee weken dicht. Van 12 tot 30 januari wordt de winkel verbouwd.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De indeling van de winkel wordt aangepast waardoor het ruimer en overzichtelijker wordt. Daarnaast zijn er straks ook verse pizza's en sushi te krijgen. Na de verbouwing is de winkel ruim 1100 vierkante meter.


De supermarkt gaat woensdag 30 januari weer open. De medewerkers van de winkel delen tijdens de feestelijke opening bloemen uit aan de eerste 150 klanten. Daarnaast ontvangen alle klanten die minimaal 25 euro besteden aan de boodschappen een ambachtelijke appeltaart. Die actie loopt tot dinsdag 5 februari.


De medewerkers die nu bij de supermarkt werken blijven. Het team zal uitgebreid worden met extra personeel. Tijdens de verbouwing kunnen klanten terecht bij onder andere de Jumbo in winkelcentrum Sterrenburg.

Lees ook

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

oudekademuur

Vondst oude kademuur legt wegwerkzaamheden stil

Bij de herinrichting van de Spuiboulevard Oost in Dordrecht is onverwacht een oude kademuur aangetroffen. De werkzaamheden zijn daarom stilgelegd.

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.