gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jumbo op de Staart gaat verbouwen

55cfb527f02b675ddd9b975f869f2b0c

De Jumbo aan de Merwedestraat op de Staart gaat ruim twee weken dicht. Van 12 tot 30 januari wordt de winkel verbouwd.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De indeling van de winkel wordt aangepast waardoor het ruimer en overzichtelijker wordt. Daarnaast zijn er straks ook verse pizza's en sushi te krijgen. Na de verbouwing is de winkel ruim 1100 vierkante meter.


De supermarkt gaat woensdag 30 januari weer open. De medewerkers van de winkel delen tijdens de feestelijke opening bloemen uit aan de eerste 150 klanten. Daarnaast ontvangen alle klanten die minimaal 25 euro besteden aan de boodschappen een ambachtelijke appeltaart. Die actie loopt tot dinsdag 5 februari.


De medewerkers die nu bij de supermarkt werken blijven. Het team zal uitgebreid worden met extra personeel. Tijdens de verbouwing kunnen klanten terecht bij onder andere de Jumbo in winkelcentrum Sterrenburg.

Lees ook

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.