gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jurian Hobbel over FC Dordrecht: "Als wij goed bundelen, kunnen we zeker gaan verrassen"

e19c11f351dd68bc11fecae01936469d

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linkerrijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? RTV Dordrecht stelt ze aan je voor. Met vandaag: Jurian Hobbel.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 20-jarige voetballer heeft bij de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam gevoetbald. Daarna heeft Hobbel de overstap gemaakt naar FC Dordrecht. “Ik heb eerst twee jaar bij O19 gespeeld, daarna een half jaartje bij Jong FC Dordrecht en toen de overstap gemaakt naar de selectie.”

De verdediger is erg fel tijdens het spelen. “Als ik de optie heb, dan probeer ik op te komen aan de rechterkant.” Verder heeft de speler het erg naar zijn zin bij de club en is tevreden over het team.

Hobbel is positief over het team. “Als iedereen goed staat en zijn specialiteiten samenbundelt, kunnen we zeker gaan verrassen.” De voetballer denkt zelf, als hij genoeg minuten maakt, dat hij zich goed kan ontwikkelen in het team en een steentje kan bijdragen aan de club.

Lees ook

yv20261003A1D01772

FC Dordrecht heeft eerste uitzege nog niet binnen: 1-1 in Den Bosch

FC Dordrecht heeft zaterdag met 1-1 gelijkgespeeld bij FC Den Bosch. De Dordtenaren gingen op voorsprong de slotfase in, maar incasseerden daarin een tegentreffer na een dubieuze strafschop.

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”