gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Jurian Hobbel over FC Dordrecht: "Als wij goed bundelen, kunnen we zeker gaan verrassen"

e19c11f351dd68bc11fecae01936469d

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linkerrijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? RTV Dordrecht stelt ze aan je voor. Met vandaag: Jurian Hobbel.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 20-jarige voetballer heeft bij de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam gevoetbald. Daarna heeft Hobbel de overstap gemaakt naar FC Dordrecht. “Ik heb eerst twee jaar bij O19 gespeeld, daarna een half jaartje bij Jong FC Dordrecht en toen de overstap gemaakt naar de selectie.”

De verdediger is erg fel tijdens het spelen. “Als ik de optie heb, dan probeer ik op te komen aan de rechterkant.” Verder heeft de speler het erg naar zijn zin bij de club en is tevreden over het team.

Hobbel is positief over het team. “Als iedereen goed staat en zijn specialiteiten samenbundelt, kunnen we zeker gaan verrassen.” De voetballer denkt zelf, als hij genoeg minuten maakt, dat hij zich goed kan ontwikkelen in het team en een steentje kan bijdragen aan de club.

Lees ook

navigatie apps en pont

Pontjes niet in routeplanner: sommigen sturen je zelfs nog over Papendrechtsebrug

Verschillende routeplanners zijn niet op de hoogte van de afsluiting van de Papendrechtseburg. Zowel bij Google Maps als Apple Kaarten worden fietsers en voetgangers die de Beneden Merwede over willen steken niet naar de gratis pontjes geleid. Soms kun je volgens de navigatie de rivier nog via de brug oversteken.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

sliedrechtbaanhoek

Na maanden van spoorproblemen wordt dit talud aangepakt: ‘Trein niet stilgelegd’

Sinds februari is het oppassen geblazen voor treinmachinisten bij station Sliedrecht Baanhoek. Vanwege een verzakt talud moeten treinen zich aan een snelheidsbeperking houden van 40 kilometer per uur. In september is het verstevigen begonnen, maar het zal nog even duren voor de treinen weer met normale snelheid kunnen rijden: “Hopelijk in het eerste kwart van 2027”.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.