In een pand aan de Kuipershaven hebben archeologen bijzondere vondsten gedaan.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.
Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.
FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.
Gemiddeld één keer per week wordt in onze streek het ondergrondse afval opgehaald. Met een enorme vuilniswagen trotseert Janus Confurius dagelijks de smalle straatjes van de Dordtse binnenstad. Monique trekt het felgele HVC-hesje aan en rijdt een stuk met Janus mee.
Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.
In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.