Dordrecht, Netherlands

Kaartjes voor eenzame ouderen

Bij Juffrouw Pollewop aan het einde van de Voorstraat kan iedereen deze maand een kaartje schrijven voor een eenzame oudere.
Leo Roubos | 14 mei 2019 16:45 | Aangepast op 14 mei 2019 16:45
Wethouder Peter Heijkoop schreef dinsdagmiddag een van de eerste kaartjes. Hij vindt het belangrijk dat er iets tegen de eenzaamheid onder ouderen gebeurt.

Het initiatief komt eigenlijk van Nobel’s Brood. Deze bakkerij startte op de avond van The Passion met ontbijtjes voor eenzame ouderen. Sander Nobel hoopt dat het gehele jaar elke maand een andere ondernemer iets leuks verzint. Zo hebben Visser’s Poffertjessalon en restaurant Cucu zich inmiddels aangemeld.

Lees ook

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...