Op dit moment mogen er maximaal 300 mensen aanwezig zijn bij de concerten, waar onder meer DeWolff, Eefje de Visser en Typhoon zullen optreden. Organisator Liselotte Gatzen hoopt echter dat het meer kan worden: “Als er dan meer versoepelingen zijn, zou het wel heel leuk zijn als er meer mensen kunnen meegenieten. De tribune is in elk geval groot genoeg voor 1100 man.”
Ook de overige Dordtse Feesten worden fantastisch, zegt Liselotte: “We hebben natuurlijk het Energieplein als locatie, maar ook het Wantijpark. Het wordt een bundeling van activiteiten die normaal elders in de stad hadden geweest, maar ook nieuwe initiatieven.” Wat Gatzen betreft wordt het “een hele andere zomer, maar wel beter dan vorig jaar.”
Back to the Rivers vindt plaats op 16, 17, en 18 juli, en de Dordtse Feesten daarna tot 1 augustus. Voor alle evenementen zijn nog