Dordrecht, Netherlands

Kaartverkoop Back to the Rivers gaat hard, organisatie hoopt op versoepelingen en extra publiek

Een vliegende start voor de kaartverkoop van Back to the Rivers. Op 16, 17 en 18 juli vindt het coronaproof alternatief voor Big Rivers plaats aan het Energieplein, met een drijvend podium op de voormalige stoompont het Zwarte Zwaantje. Na een uur waren de helft van de tickets voor het normaal gesproken gratis festival al verkocht.
Vivian Rutte | 18 mei 2021 16:36 | Aangepast op 18 mei 2021 16:36
Op dit moment mogen er maximaal 300 mensen aanwezig zijn bij de concerten, waar onder meer DeWolff, Eefje de Visser en Typhoon zullen optreden. Organisator Liselotte Gatzen hoopt echter dat het meer kan worden: “Als er dan meer versoepelingen zijn, zou het wel heel leuk zijn als er meer mensen kunnen meegenieten. De tribune is in elk geval groot genoeg voor 1100 man.”

Ook de overige Dordtse Feesten worden fantastisch, zegt Liselotte: “We hebben natuurlijk het Energieplein als locatie, maar ook het Wantijpark. Het wordt een bundeling van activiteiten die normaal elders in de stad hadden geweest, maar ook nieuwe initiatieven.” Wat Gatzen betreft wordt het “een hele andere zomer, maar wel beter dan vorig jaar.”

Back to the Rivers vindt plaats op 16, 17, en 18 juli, en de Dordtse Feesten daarna tot 1 augustus. Voor alle evenementen zijn nog

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...

Streep door isolatiehulp: ‘Alle lopende afspraken geannuleerd’

Inwoners van onze streek kunnen voorlopig geen beroep doen op isolatiehulp vanuit de gemeenten. Het ...

Woning gesloten na vondst harddrugs

Een woning aan de Koolmees in Ridderkerk is maandag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwi...