Dordrecht, Netherlands

Kamper Mannenkoor in de Grote Kerk

het Christelijk Kamper Mannenkoor ‘Door Eendracht Verbonden’ geeft op zaterdagavond 14 maart een concert in de Grote Kerk.
Gert van der Steen | 5 maart 2020 13:18 | Aangepast op 5 maart 2020 13:18
Het Kamper Mannenkoor is in 1917 opgericht en staat bekend om de bijzondere ‘bronzen’ koorklank. Het is met 105 leden ook een groot koor.

Het treedt veel op in binnen- en buitenland en maakte meer dan 50 LP’s en CD’s. Het staat onder leiding van Gerwin van der Plaats.

Er worden bekende, vaak nederlandstalige, liederen gezongen, maar ook onbekend werk komt aan bod. Er is ook ruimte voor samenzang.

Aan het concert werken verder mee: bariton Jan Loosman, violiste Chloe Elsenaar en trompettist Maurice van Dijk.

Het concert begint om 19.30 uur en de deuren van de kerk gaan om 18.45 uur open. Toegang kost €10 aan de kerk en €8 in de voorverkoop. Kinderen t/m 15 jaar kunnen gratis naar binnen.

Er is een collecte waarvan de opbrengst is bestemd voor Mercy Ships.

Lees ook

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Een zoektocht naar Pokémon is woensdag voor een man geëindigd met een nat pak. Aan de rand van Park ...

Nieuwe Tweede Kamer geïnstalleerd, inclusief deze drie streekgenoten

Drie streekgenoten zijn woensdag geïnstalleerd als Kamerlid. Het gaat om Edwin Prickaertz (PVV), Jan...

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...