gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kandidaten vrijwilligersprijs Dordrecht bekend

De gemeente heeft op haar site de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De gemeente heeft op haar website de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.

Dordtenaren konden een organisatie, groep of instelling aanmelden voor de Dordtse vrijwilligersprijs 2015. Uit de aanmeldingen kiest een selectiecommissie vier genomineerden, daarnaast kan het publiek via een website stemmen voor een vijfde nominatie. De vijf nominaties worden eind november bekend gemaakt, hieruit zal een jury drie winnaars kiezen. De prijzen zullen op 10 december in Schouwburg Kunstmin worden uitgereikt.

In totaal zijn er 39 kandidaten door het publiek voorgedragen waaronder, tot onze aangename verrassing, de vrijwilligersgroep van ons eigen radiostation DrechtstadFM.


Meer informatie over de vrijwilligersprijs, de kandidaten en de mogelijkheid te stemmen voor een nominatie is te vinden op en via de website www.dordrecht.nl/vrijwilligersprijs.

Lees ook

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.