gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kandidaten vrijwilligersprijs Dordrecht bekend

De gemeente heeft op haar site de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De gemeente heeft op haar website de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.

Dordtenaren konden een organisatie, groep of instelling aanmelden voor de Dordtse vrijwilligersprijs 2015. Uit de aanmeldingen kiest een selectiecommissie vier genomineerden, daarnaast kan het publiek via een website stemmen voor een vijfde nominatie. De vijf nominaties worden eind november bekend gemaakt, hieruit zal een jury drie winnaars kiezen. De prijzen zullen op 10 december in Schouwburg Kunstmin worden uitgereikt.

In totaal zijn er 39 kandidaten door het publiek voorgedragen waaronder, tot onze aangename verrassing, de vrijwilligersgroep van ons eigen radiostation DrechtstadFM.


Meer informatie over de vrijwilligersprijs, de kandidaten en de mogelijkheid te stemmen voor een nominatie is te vinden op en via de website www.dordrecht.nl/vrijwilligersprijs.

Lees ook

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

kilttunnel foto

Let op: Kiltunnel komende avonden en nachten dicht richting Dordrecht

Verkeer vanuit de Hoeksche Waard kan de komende avonden niet via de Kiltunnel Dordrecht bereiken. De provincie vernieuwt het asfalt op de N217, waardoor de weg tussen 20.00 uur en 06.00 uur dicht is.

flexwoningenvlijkade

Eerste flexwoningen aan Dordtse Vlijkade op plek gehesen

De eerste flexwoningen voor Oekraïners aan de Dordtse Vlijkade staan op hun plek. Met een hijskraan zijn deze week de woningen, die gebouwd zijn in een fabriek, vanaf een dieplader op hun plek gehesen. Uiteindelijk moeten de achttien woningen plaats gaan bieden aan 98 Oekraïners.

dji_fly_20260422_104046_738_1776847368318_photo_optimized

Deze extra verkeersmaatregelen neemt de gemeente als de Papendrechtsebrug dicht gaat

Tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug worden drie ponten ingezet tussen Papendrecht en Dordrecht. Om de extra verkeers- en parkeerdruk bij de locaties in Papendrecht te minimaliseren, neemt de gemeente tijdelijke verkeersmaatregelen rondom deze plekken.