Dordrecht, Netherlands

Kandidaten vrijwilligersprijs Dordrecht bekend

De gemeente heeft op haar site de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.
arjan Verwoerd | 14 november 2015 09:04 | Aangepast op 14 november 2015 09:04
De gemeente heeft op haar website de kandidaten die meedingen naar de Dordtse vrijwilligersprijs 2015 bekend gemaakt.

Dordtenaren konden een organisatie, groep of instelling aanmelden voor de Dordtse vrijwilligersprijs 2015. Uit de aanmeldingen kiest een selectiecommissie vier genomineerden, daarnaast kan het publiek via een website stemmen voor een vijfde nominatie. De vijf nominaties worden eind november bekend gemaakt, hieruit zal een jury drie winnaars kiezen. De prijzen zullen op 10 december in Schouwburg Kunstmin worden uitgereikt.

In totaal zijn er 39 kandidaten door het publiek voorgedragen waaronder, tot onze aangename verrassing, de vrijwilligersgroep van ons eigen radiostation DrechtstadFM.


Meer informatie over de vrijwilligersprijs, de kandidaten en de mogelijkheid te stemmen voor een nominatie is te vinden op en via de website www.dordrecht.nl/vrijwilligersprijs.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...

Inaaya Mashal volgt Mees van Veen op als kinderburgemeester Papendrecht

Inaaya Mashal is de nieuwe en daarmee de tweede kinderburgemeester ooit van Papendrecht. Op maandaga...

Dit zijn de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025

Het bioscooppand van filmtheater De Witt is een van de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025. Die ...

Cliënt die gordijn in brand stak in kliniek hoeft niet terug de cel in

De rechtbank heeft een 34-jarige man uit Hardinxveld-Giessendam veroordeeld tot een celstraf voor he...

Boa's met bodycams: ook deze gemeente rust handhavers ermee uit

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (boa's) in Ridderkerk krijgen voortaan een bodycam bij de standaar...

Ongeduld bij FC Dordrecht neemt verder toe: ‘Soms krijg je niet wat je verdient’

Wie helpt FC Dordrecht uit het dal? Een antwoord is nodig, want op een avond waarin afmakers ontbrak...