gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kans op nieuw stadion FC Dordrecht miniem

648eeb668818320f6da0d85877041b3e

De kans dat FC Dordrecht een nieuw stadion kan bouwen is vrijwel verkeken. Dinsdagavond bleek een meerderheid van de gemeenteraad géén garantie te willen geven voor een lening.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Burgemeester en wethouders van Dordrecht willen dat ook niet en kregen steun van de vier coalitiepartijen. De oppositie ziet nog wel mogelijkheden.

CDA en ChristenUnie/SGP zeiden géén kansen meer te zien, maar coalitiegenoten Beter voor Dordt en de VVD zaaiden twijfel door te vragen of het college nog andere mogelijkheden ziet.

Op tientallen vragen welke kansen die partijen dan zelf nog zien kwam geen antwoord. Wethouder Marco Stam zei dat het afgeschoten plan "de laatste kans" was voor FC Dordrecht.

De PvdA kondigde niettemin aan, dat volgende week in de gemeenteraad een motie wordt ingediend om te bezien of er toch nog een haalbare variant te vinden is.

Beter voor Dordt en VVD wilden niet ingaan op de vraag of ze die motie zullen steunen. wethouder Stam zei de motie af te wachten en uit te voeren als die wordt aangenomen.

Algemeen directeur Hans de Zeeuw houdt, net als de dit keer niet massaal opgekomen supporters, nog hoop: "ik zie dat er bewogen wordt. Volgende week valt pas het besluit."


Of hij de stekker zelf uit de club trekt bij een negatieve uitkomst wil hij nog niet zeggen: "maar het wordt dan wel een heel moeilijk verhaal."

De discussie is woensdagavond te volgen in het programma Rechtstreeks uit de Raad, dat direct na het TV Dordrecht Nieuws op RTV Dordrecht wordt uitgezonden.





Lees ook

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.