Dordrecht, Netherlands

Kansrijk Sliedrecht biedt gratis éénjarige opleiding aan

Sommigen inwoners van Sliedrecht kunnen niet aan de slag in de arbeidsmarkt omdat ze geen geldig diploma hebben. Daarbij helpt gemeente een handje mee.
Dennis Koorevaar | 19 januari 2018 16:29 | Aangepast op 19 januari 2018 16:29
Kansrijk Sliedrecht is opgezet om ongediplomeerde inwoners een steun in de rug te geven.

In de regio is het begonnen in Alblasserdam. In Dordrecht ziet wethouder Peter Heijkoop het niet zitten om zoiets op te zetten, omdat er weinig banengarantie is.


Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij Kansrijk Sliedrecht om te zien of ze in aanmerking komen voor een eenjarig opleiding op het Da Vinci College. Daarbij gaat het om een niveau 1 opleiding die opleiden tot kans beroepen. Voornamelijk in de sector techniek, zorg en welzijn.

Lees ook

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine wordt deze week aandacht besteed aan het evenement HOF Live en de Voorle...

Wethouder Van der Linden: parkeerprobleem in december niet zomaar opgelost

Een parkeerplekje vinden in het weekend in het centrum is in november en december vaak een kriem: de...

Booktokkers geven geheimen prijs tijdens eerste Dordtse booktokevent

Duizenden views op TikTok en dat alleen maar door te vertellen over het boek dat je nu aan het lezen...

In twee weken al achtduizend euro voor Stichting Stolpersteine

Stichting Stolpersteine Dordrecht liet twee weken geleden weten op zoek te zijn naar ongeveer tiendu...

Dordts regenboogbeleid kent geen meetbare doelstellingen en is kwetsbaar

In een nieuw onderzoek van de Rekenkamer Dordrecht wordt duidelijk dat de gemeente concretere doelen...

Op 30 december gooit B. een fles whisky over de muur de gevangenis in: 'Zij mogen ook een fijne jaarwisseling hebben'

Consternatie in de Dordtse gevangenis als op 30 december 2022 het 'hekalarm' af gaat. Bewakers zien ...