Dordrecht, Netherlands

Kantine van jeu de boules-vereniging uitgebrand

In de kantine van jeu de boules-vereniging 't Boulende Schaep aan de Middelweg heeft vrijdagavond korte tijd een brand gewoed.
Fokko van der Straaten | 18 augustus 2018 12:22 | Aangepast op 18 augustus 2018 12:22
De brandweer was ongeveer een halfuur bezig met het onder controle krijgen van de brand. De melding kwam rond 19:45 uur binnen. In eerste instantie dachten hulpdiensten dat de brand bij het naastgelegen gebouw van de scouting was.

Het houten clubgebouw van de Club de Pétanque bestaat uit verschillende aaneengeschakelde ruimtes. Zowel binnen als buiten zijn speelbanen, zodat het precisiespel het hele jaar door kan worden gespeeld.

De kantine van 't Boulende Schaep was in 2013 nog helemaal gerenoveerd.
(Bron: RTV Rijnmond)
(Foto: Leo Stolk)

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...