gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kantine voetbalclub Dubbeldam twee zondagen dicht na geweld

e1a03a476b6d0abf0af7cfa7da30ca4b.jpg

De gemeente Dordrecht houdt de kantine van voetbalclub Dubbeldam de komende twee zondagen gesloten. De wedstrijden van de club op 12 en 19 mei gaan gewoon door.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Aanleiding voor de sluiting van de kantine is een vechtpartij, waar zeker 70 mensen bij betrokken zouden zijn geweest, en de vondst van twee wapens.

De vechtpartij was op 14 april een paar uur na de wedstrijd tussen Dubbeldam en Kethel Spaland uit Schiedam. Een ruzie tussen twee mensen liep uit op een massale vechtpartij, waarbij ook verboden wapens zijn gebruikt, volgens de gemeente. Het gaat om een taser en een mes.

Veel van de vechtersbazen zouden drugs of alcohol hebben gebruikt, zegt burgemeester Kolff. "Daarom is het een wonder dat deze vechtpartij niet heeft geleid tot zwaargewonden."

Volgens de club waren de aanstichters van de vechtpartij geen leden van de club, liet de voorzitter vorige maand al weten. Toch heeft Kolff in overleg met de politie besloten, 'gezien de ernst van het incident' om de kantine voor twee zondagen te sluiten.

VV Dubbeldam is een club met zowel een zaterdag- als een zondagafdeling. De maatregel van de gemeente Dordrecht treft alleen de zondagafdeling.

Lees ook

autobranden reeks.png

onderzoek

Politie vraagt om hulp: wees alert op autobranden

In het onderzoek naar de reeks autobranden die sinds begin dit jaar Dordrecht treft, roept de politie hulp in van inwoners. Ondanks onderzoek is nog niet duidelijk of er sprake is van één of meerdere daders, en of de branden met elkaar te maken hebben of niet. “De politie kan tips en informatie van omwonenden goed gebruiken.”

IMG_7319.jpg

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

nieuwlekkerlandprotest.jpg

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.

sociale huur ridderkerk.png

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

foto artikel pilot game.jpg

Geen boek, maar een game op je leeslijst: bieb experimenteert op middelbare school

Een game uitspelen in plaats van het lezen van een boek voor je leeslijst. Mogelijk wordt dat de toekomst voor middelbare scholieren. Bibliotheek AanZet, die tientallen vestigingen in onze streek heeft, onderzoekt hoe games een serieuze rol kunnen spelen in het onderwijs. Bijvoorbeeld tijdens de Engelse les.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. ontkent verzamelen kinderporno en ontucht: ‘Ik ben geen pedofiel’

De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. ontkent kinderporno te hebben verzameld en ontucht te hebben gepleegd. Hij zei dat dinsdag tijdens een korte zitting op de rechtbank in Rotterdam.