gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kantine voetbalclub Dubbeldam twee zondagen dicht na geweld

e1a03a476b6d0abf0af7cfa7da30ca4b.jpg

De gemeente Dordrecht houdt de kantine van voetbalclub Dubbeldam de komende twee zondagen gesloten. De wedstrijden van de club op 12 en 19 mei gaan gewoon door.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Aanleiding voor de sluiting van de kantine is een vechtpartij, waar zeker 70 mensen bij betrokken zouden zijn geweest, en de vondst van twee wapens.

De vechtpartij was op 14 april een paar uur na de wedstrijd tussen Dubbeldam en Kethel Spaland uit Schiedam. Een ruzie tussen twee mensen liep uit op een massale vechtpartij, waarbij ook verboden wapens zijn gebruikt, volgens de gemeente. Het gaat om een taser en een mes.

Veel van de vechtersbazen zouden drugs of alcohol hebben gebruikt, zegt burgemeester Kolff. "Daarom is het een wonder dat deze vechtpartij niet heeft geleid tot zwaargewonden."

Volgens de club waren de aanstichters van de vechtpartij geen leden van de club, liet de voorzitter vorige maand al weten. Toch heeft Kolff in overleg met de politie besloten, 'gezien de ernst van het incident' om de kantine voor twee zondagen te sluiten.

VV Dubbeldam is een club met zowel een zaterdag- als een zondagafdeling. De maatregel van de gemeente Dordrecht treft alleen de zondagafdeling.

Lees ook

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.

rijnmondkimholland.jpg

Papendrechter (39) krijgt tbs voor bedreigen porno-actrice en doodsteken hond

Danny de B. uit Papendrecht is veroordeeld tot tbs met voorwaarden en een celstraf van 179 dagen. De rechtbank vindt alle feiten waarvan hij werd verdacht bewezen. De 39-jarige De B. dreigde onder meer om een vrouw af te slachten. Ook mishandelde hij de hond van zijn partner zo heftig dat het dier overleed.

stillkogelgat.png

Kogelgat in raam van appartement

In een raam van een appartement in Sliedrecht is eerder deze week een kogelgat aangetroffen. Het gaat om een woning aan de Geulstraat.

Glas in Loodramen.png

'Er was eens': Nieuwe Gildenramen voor de Grote Kerk

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De tweede aflevering is donderdag vanaf 18.00 uur te zien op RTV Dordrecht, ditmaal gaat het over nieuwe Gildenramen die in 2006 in de Grote Kerk werden geplaatst.

albertschweitzerfotolucht.jpg

Nieuwe Dordts ziekenhuis mogelijk op plek waar 720 woningen gepland staan

Het nieuwe ziekenhuis van het Albert Schweitzer in Dordrecht moet pal naast het huidige gebouw komen. Dat concludeert het stadsbestuur na onderzoek. Als er daadwerkelijk een nieuw ziekenhuis komt, gaat er op die plek een streep door de 720 woningen die gepland stonden.

benzakourviarijnmond.jpg

Schrijver Mohammed Benzakour bevrijdt vogels op Bali: 'Pervers om ze in kooi op te sluiten'

Mohammed Benzakour kan het niet aanzien: vogels die hun hele leven wegkwijnen in een kooitje. Nadat de Zwijndrechtse schrijver bevriend is geraakt met een winterkoninkje, is er geen houden meer aan en belandt hij als vogelbevrijder in Indonesië.