gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karasahin kost gemeente bijna 4 ton

De omstreden Dordtse zakenman en inmiddels failliet verklaarde Mustafa Karasahin heeft de gemeente Dordrecht in 2014 EUR 376.000 gekost.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De kosten werden gemaakt om de vele brieven die Karasahin aan de gemeente schreef te beantwoorden. Daarvoor was veel onderzoek nodig. De kosten zijn volgens de gemeente vanwege het faillissement nu niet te verhalen. Er is wel overleg met de curator over mogelijkheden voor terugbetaling in de toekomst. 

Een en ander blijkt uit de jaarrekening van de gemeente Dordrecht over 2014. Dat jaar werd afgesloten met een positief saldo van ruim EUR 8 mln. Grootste meevaller van bijna EUR 2 mln is geboekt bij de Sociale dienst Drechtsteden. Daarnaast viel de opbrengst van de OZB mee en er werden minder bezwaarschriften geschreven. De meevallende kosten voor de Veiligheidsregio leverde Dordrecht ruim EUR 0,5 mln op. Tegenvallers zaten in het groenonderhoud en asbestproblemen in Sterrenburg. 

  

De jaarrekening van de gemeente Dordrecht is te vinden via deze link: http://bit.ly/1KwnkLH

Lees ook

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

OPMA20260527 Moskee te klein

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

politie prorail station sliedrecht

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

pichelruilwinkel

Ex-raadslid haalde duizenden euro’s van rekening ruilwinkel, maar verliest kort geding

Ruby Pichel, voormalig raadslid van Forum voor Democratie in Dordrecht, moet bijna 7.000 euro betalen aan LETS Ruilwinkel. Pichel werd daar afgelopen najaar als voorzitter ontslagen en maakte op diezelfde dag ruim 6.000 euro over. Een onrechtmatige daad, zo oordeelde de rechter afgelopen week.