gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karasahin kost gemeente bijna 4 ton

De omstreden Dordtse zakenman en inmiddels failliet verklaarde Mustafa Karasahin heeft de gemeente Dordrecht in 2014 EUR 376.000 gekost.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De kosten werden gemaakt om de vele brieven die Karasahin aan de gemeente schreef te beantwoorden. Daarvoor was veel onderzoek nodig. De kosten zijn volgens de gemeente vanwege het faillissement nu niet te verhalen. Er is wel overleg met de curator over mogelijkheden voor terugbetaling in de toekomst. 

Een en ander blijkt uit de jaarrekening van de gemeente Dordrecht over 2014. Dat jaar werd afgesloten met een positief saldo van ruim EUR 8 mln. Grootste meevaller van bijna EUR 2 mln is geboekt bij de Sociale dienst Drechtsteden. Daarnaast viel de opbrengst van de OZB mee en er werden minder bezwaarschriften geschreven. De meevallende kosten voor de Veiligheidsregio leverde Dordrecht ruim EUR 0,5 mln op. Tegenvallers zaten in het groenonderhoud en asbestproblemen in Sterrenburg. 

  

De jaarrekening van de gemeente Dordrecht is te vinden via deze link: http://bit.ly/1KwnkLH

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.