gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karasahin kost gemeente bijna 4 ton

De omstreden Dordtse zakenman en inmiddels failliet verklaarde Mustafa Karasahin heeft de gemeente Dordrecht in 2014 EUR 376.000 gekost.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De kosten werden gemaakt om de vele brieven die Karasahin aan de gemeente schreef te beantwoorden. Daarvoor was veel onderzoek nodig. De kosten zijn volgens de gemeente vanwege het faillissement nu niet te verhalen. Er is wel overleg met de curator over mogelijkheden voor terugbetaling in de toekomst. 

Een en ander blijkt uit de jaarrekening van de gemeente Dordrecht over 2014. Dat jaar werd afgesloten met een positief saldo van ruim EUR 8 mln. Grootste meevaller van bijna EUR 2 mln is geboekt bij de Sociale dienst Drechtsteden. Daarnaast viel de opbrengst van de OZB mee en er werden minder bezwaarschriften geschreven. De meevallende kosten voor de Veiligheidsregio leverde Dordrecht ruim EUR 0,5 mln op. Tegenvallers zaten in het groenonderhoud en asbestproblemen in Sterrenburg. 

  

De jaarrekening van de gemeente Dordrecht is te vinden via deze link: http://bit.ly/1KwnkLH

Lees ook

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.