gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karasahin kost gemeente bijna 4 ton

De omstreden Dordtse zakenman en inmiddels failliet verklaarde Mustafa Karasahin heeft de gemeente Dordrecht in 2014 EUR 376.000 gekost.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De kosten werden gemaakt om de vele brieven die Karasahin aan de gemeente schreef te beantwoorden. Daarvoor was veel onderzoek nodig. De kosten zijn volgens de gemeente vanwege het faillissement nu niet te verhalen. Er is wel overleg met de curator over mogelijkheden voor terugbetaling in de toekomst. 

Een en ander blijkt uit de jaarrekening van de gemeente Dordrecht over 2014. Dat jaar werd afgesloten met een positief saldo van ruim EUR 8 mln. Grootste meevaller van bijna EUR 2 mln is geboekt bij de Sociale dienst Drechtsteden. Daarnaast viel de opbrengst van de OZB mee en er werden minder bezwaarschriften geschreven. De meevallende kosten voor de Veiligheidsregio leverde Dordrecht ruim EUR 0,5 mln op. Tegenvallers zaten in het groenonderhoud en asbestproblemen in Sterrenburg. 

  

De jaarrekening van de gemeente Dordrecht is te vinden via deze link: http://bit.ly/1KwnkLH

Lees ook

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

merwedebrugrws2

Ruim dertig boetes op eerste dag handhavingsactie Merwedebrug

Op de eerste dag van de handhavingsactie op de Merwedebrug zijn 34 boetes uitgedeeld, meldt Rijkswaterstaat aan Omroep Brabant. Sinds halverwege juli mogen vrachtwagens en touringcars niet over de verzwakte brug, maar dat verbod werd dagelijks door honderden bestuurders genegeerd.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

Nieuw project (7)

Volkstuinvereniging op zoek naar potentiële groene vingers

De poorten van de Dordtse moestuinvereniging Klein Grondbezit aan de Arie Schaapweg staan zaterdag 15 augustus wagenwijd open. Van 10.00 tot 12.00 uur kunnen geïnteresseerden tijdens de open dag kennismaken met tuinieren in een volkstuincomplex. Voorzitter Jan van Uden (66) hoopt vooral te laten zien dat tuinieren meer is dan alleen groenten verbouwen.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.