gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karasahin kost gemeente bijna 4 ton

De omstreden Dordtse zakenman en inmiddels failliet verklaarde Mustafa Karasahin heeft de gemeente Dordrecht in 2014 EUR 376.000 gekost.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
De kosten werden gemaakt om de vele brieven die Karasahin aan de gemeente schreef te beantwoorden. Daarvoor was veel onderzoek nodig. De kosten zijn volgens de gemeente vanwege het faillissement nu niet te verhalen. Er is wel overleg met de curator over mogelijkheden voor terugbetaling in de toekomst. 

Een en ander blijkt uit de jaarrekening van de gemeente Dordrecht over 2014. Dat jaar werd afgesloten met een positief saldo van ruim EUR 8 mln. Grootste meevaller van bijna EUR 2 mln is geboekt bij de Sociale dienst Drechtsteden. Daarnaast viel de opbrengst van de OZB mee en er werden minder bezwaarschriften geschreven. De meevallende kosten voor de Veiligheidsregio leverde Dordrecht ruim EUR 0,5 mln op. Tegenvallers zaten in het groenonderhoud en asbestproblemen in Sterrenburg. 

  

De jaarrekening van de gemeente Dordrecht is te vinden via deze link: http://bit.ly/1KwnkLH

Lees ook

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.