gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Karsu en Jared Grant op Big Rivers

38623949683de8a52d2e0a60223edf86

We moeten nog even geduld hebben, maar over twee maanden is het zover: Big Rivers. Je kunt al beginnen met een lijstje maken van welke artiesten je wilt gaan zien, want de organisatie heeft de line-up verder bekend gemaakt.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Eén van de klinkende namen is Karsu. “Het is een hele bijzondere zangeres, je kunt haar kennen van Beste Zangers, ze is van Turkse komaf, dat merk je ook in haar muziek”, licht programmeur Nevyn van Nugteren toe. “Dat maakt het ook een heel bijzonder mix van stijlen.”

En dat is eigenlijk gelijk waar Big Rivers voor staat: allerlei muziekstijlen, voor ieder wat wils. Van rockmuziek tot jazzmuziek. Op het podium het Zwarte Zwaantje zal niet alleen Karsu optreden. Ook POM en One Nation Band zijn begin juli van de partij.

Op podium Grotekerksplein spelen straks verschillende tribute bands zoals Faith en de Dordtse Skeftum. De laatste band treedt iets later ook op bij de Grote Markt. Hier bestieren zij het podium met acts zoals Boogiemonster en Dowwen Heze.

Op de Aardappelmarkt kun je een mix aan genres verwachten. Hiphop, reggae en drum ´n bass blazen door de muziekboxen aan het begin van de zomer. Deze bands treden hier op: Donii, D Drechtplanet, Dreadless & Analog Kitchen. En bij Houttuinen kan de jazzliefhebber zijn geluk niet meer op. Artiesten zoals Patrol, Zappatori, Jan van Duikerenfeaturinf, John Engels en Joel Sarakula. Ook de Dordtse Jared Grant is van de partij.

En dan nu het laatste namen, maar zeker niet de minste muzikanten, volgens de organisatie. “Midden in het centrum mogen straks bluesbands op treden zoals Ivy Linn & The Lefdhands Gamblers, Sunday Morning Jam Society en Mr. Blackhat.”

4ec1fa0774f4d9f34a25def3576cf0fa

Lees meer over:

Lees ook

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

PSX_20260627_181157

Man aangehouden na mogelijk bespuiten kinderen met pepperspray

Een man heeft zaterdagmiddag mogelijk pepperspray op meerdere kinderen gespoten in Dordrecht. De verdachte is onder bedreiging van een taser aangehouden.

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

politiearchiefexplosie

Halvering aanslagen met explosieven, 'maar aantal blijft te hoog'

Het aantal (pogingen tot) aanslagen met explosieven is in deze streek in de eerste zes maanden van 2026 gehalveerd ten opzichte van de eerste helft van 2025. Dat blijkt uit cijfers die de politie naar buiten heeft gebracht. In zeven van de negen gemeenten nam het aantal aanslagen af.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.