Dordrecht, Netherlands

Kat overleeft schotwonden niet

In Sterrenburg is afgelopen weekend een kat neergeschoten. De politie laten weten dat het dier zijn verwondingen niet heeft overleefd.
Petra Scheurwater | 19 december 2019 17:30 | Aangepast op 19 december 2019 17:30
Het beestje werd zondag rond 15:00 uur gevonden op de parkeerplaats aan de Stratosfeerstraat. De kat was verlamd aan de achterkant van zijn lijf.

Eenmaal bij de dierenarts bleek dat de kat een kogel in zijn rug had. De kat is aan zijn verwondingen en verlamming overleden, laat de politie weten op Facebook.

Foto: Pixabay.com

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...