Dordrecht, Netherlands

Kat raakt gewond bij uitslaande brand in binnenstad

In de binnenstad van Dordrecht heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een uitslaande brand gewoed. Het vuur brak even na middernacht uit op de tweede etage van een huis aan de Suikerstraat.
Robert van Loon | 6 april 2019 11:07 | Aangepast op 6 april 2019 11:07
De brand ontstond in de badkamer. Wat de oorzaak is geweest wordt onderzocht. De bewoners zijn opgevangen door de brandweer. Of zij binnen waren toen de brand uitbrak, is niet duidelijk. Ze zijn niet gewond geraakt.


Kat gewond

Helaas bracht de kat van de bewoners het er minder goed vanaf. Het beestje is door personeel van de dierenambulance behandeld voor het inademen van rook.

Rond 00:55 uur was de brand onder controle. Of de woning nog bewoonbaar is, is niet bekend.

Foto: Webcam Dordrecht

Lees ook

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...