Dordrecht, Netherlands

Kat raakt gewond bij uitslaande brand in binnenstad

In de binnenstad van Dordrecht heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een uitslaande brand gewoed. Het vuur brak even na middernacht uit op de tweede etage van een huis aan de Suikerstraat.
Robert van Loon | 6 april 2019 11:07 | Aangepast op 6 april 2019 11:07
De brand ontstond in de badkamer. Wat de oorzaak is geweest wordt onderzocht. De bewoners zijn opgevangen door de brandweer. Of zij binnen waren toen de brand uitbrak, is niet duidelijk. Ze zijn niet gewond geraakt.


Kat gewond

Helaas bracht de kat van de bewoners het er minder goed vanaf. Het beestje is door personeel van de dierenambulance behandeld voor het inademen van rook.

Rond 00:55 uur was de brand onder controle. Of de woning nog bewoonbaar is, is niet bekend.

Foto: Webcam Dordrecht

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...