Dordrecht, Netherlands

Kat valt zijn reddende engel aan

Aan de Schenkeldijk zat al drie dagen een kat in de boom. Toen hij maandagavond eindelijk werd bevrijd viel hij een medewerker van de dierenambulance aan. Dat meldt De Stem van Dordt.
Alka Goos | 24 april 2018 13:08 | Aangepast op 24 april 2018 13:08
De kat was blijkbaar doodsbang, want hij klom steeds hoger de boom in terwijl de medewerker, die in een hoogwerker van de brandweer stond, hem probeerde te pakken. Omdat de kat steeds verder naar boven klom, waar de takken steeds dichter op elkaar zaten, kon de brandweer er niet meer bij. Een ladderwagen uit Zwijndrecht moest erbij gehaald worden. 


Uiteindelijk kreeg de medewerker de kat te pakken, maar die viel hem direct aan. Hierdoor zit er nu een flinke wond in de hand van de man. Uiteindelijk is de kat in de transportbox gezet en de medewerker naar de huisartsenpost gebracht. 

Lees ook

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...