Dordrecht, Netherlands

Kat valt zijn reddende engel aan

Aan de Schenkeldijk zat al drie dagen een kat in de boom. Toen hij maandagavond eindelijk werd bevrijd viel hij een medewerker van de dierenambulance aan. Dat meldt De Stem van Dordt.
Alka Goos | 24 april 2018 13:08 | Aangepast op 24 april 2018 13:08
De kat was blijkbaar doodsbang, want hij klom steeds hoger de boom in terwijl de medewerker, die in een hoogwerker van de brandweer stond, hem probeerde te pakken. Omdat de kat steeds verder naar boven klom, waar de takken steeds dichter op elkaar zaten, kon de brandweer er niet meer bij. Een ladderwagen uit Zwijndrecht moest erbij gehaald worden. 


Uiteindelijk kreeg de medewerker de kat te pakken, maar die viel hem direct aan. Hierdoor zit er nu een flinke wond in de hand van de man. Uiteindelijk is de kat in de transportbox gezet en de medewerker naar de huisartsenpost gebracht. 

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Twee messen en één pistool ingeleverd tijdens speciale actie

De wapeninleveractie in Zwijndrecht heeft donderdag twee messen en een alarmpistool opgeleverd. Inwo...

Zaterdag in Studio De Witt: Wouter van der Spoel en Ronnie de Groot

Zaterdag ontvangt presentator Ben Corino raadslid Wouter van der Spoel en filmmaker Ronnie de Groot ...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Op Pad Met Ad: Viert u nog Sinterklaas?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik de Dordtse straten lan...

Buschauffeur krijgt eten in gezicht gegooid en wordt met de dood bedreigd

Een buschauffeur in Dordrecht is donderdagmiddag bedreigd met de dood. Ook kreeg hij eten in zijn ge...

Man opgepakt die pinde in Ajax-fanshop met gestolen pas Dordtse school

De politie heeft de man aangehouden die afgelopen zomer een pinpas van een Dordtse basisschool heeft...