Dordrecht, Netherlands

Kauwgommuur in ere hersteld

Dordtenaren kunnen hun kauwgom weer kwijt op de beroemde kauwgommuur in de Tolbrugstraat-Landzijde, zonder wereldkaart van de Travel Store.
Gert van der Steen | 13 december 2018 12:13 | Aangepast op 13 december 2018 12:13
Die wereldkaart wekte bij veel mensen ergernis en werd al eerder van de muur gehaald door boze Dordtenaren.

Om escalatie van het conflict te voorkomen hield de Travel Store op haar Facebookpagina een poll, waarbij voor of tegen de wereldkaart kon worden gestemd. Die poll werd gisteren om 12 uur afgesloten. De eindstand met bijna 2000 stemmers liet een grote meerderheid zien van tegenstemmers, 82% om precies te zijn.

Daarop besloot directeur Frank Visch dat het bord definitief verwijderd zou worden. Dat is gisteren om 15.00 uur gebeurd.

De bestemming van de wereldkaart is nog niet duidelijk. Mogelijk krijgt die in de winkel een plek.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...