Dordrecht, Netherlands

Kayleigh doet mee aan missverkiezing: "Om mezelf meer te ontplooien"

Kayleigh Jane van den Broek doet mee aan Super Model Universe Nederland. Een missverkiezing voor onder andere het goede doel Stop Violence Against Women. Een doel waar Kayleigh veel waarde aan hecht, want zelf is ze ook slachtoffer geweest van geweld.
Alexander Eleveld | 23 maart 2021 15:00 | Aangepast op 23 maart 2021 15:00
"Drie á vier jaar geleden ben ik mijn relatie mishandeld," zegt Kayleigh. Voor haar een zwart hoofdstuk uit haar leven en toch heeft ze hieruit, ondanks alle ellende, ook veel levenslessen gehaald. Daarnaast hebben deze ervaringen uiteindelijk geleid tot haar deelname aan deze missverkiezing: "Om mezelf meer te ontplooien en zelfverzekerdheid te krijgen."

In de 'normale' modellenwereld komt Kayleigh drie centimeter te kort. Door deelname aan deze missverkiezing wil ze aan andere meiden laten zien dat je altijd van jezelf moet houden: "Social media speelt tegenwoordig wel een grote rol. Artiesten en celebrities zien er in werkelijkheid niet zo uit als op de foto en daardoor wordt er veel onzekerheid gecreëerd."

De wedstrijd bestaat uit vier verschillende opdrachten waaronder tickets verkopen voor de finale en het vinden van een sponsor. Kayleigh Jane heeft alle opdrachten inmiddels afgerond en kijkt uit naar de finaledag: "Door de coronacrisis zal deze online plaatsvinden."

De winnaar van de finale, die plaatsvindt op 6 juni, doet mee aan de internationale versie van deze missverkiezing.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Megastunt op WK darts: Plaisier schakelt oud-wereldkampioen uit

Wesley Plaisier heeft in de tweede ronde van het WK darts in Londen voor een enorme sensatie gezorgd...

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...