Dordrecht, Netherlands

Kayleigh doet mee aan missverkiezing: "Om mezelf meer te ontplooien"

Kayleigh Jane van den Broek doet mee aan Super Model Universe Nederland. Een missverkiezing voor onder andere het goede doel Stop Violence Against Women. Een doel waar Kayleigh veel waarde aan hecht, want zelf is ze ook slachtoffer geweest van geweld.
Alexander Eleveld | 23 maart 2021 15:00 | Aangepast op 23 maart 2021 15:00
"Drie á vier jaar geleden ben ik mijn relatie mishandeld," zegt Kayleigh. Voor haar een zwart hoofdstuk uit haar leven en toch heeft ze hieruit, ondanks alle ellende, ook veel levenslessen gehaald. Daarnaast hebben deze ervaringen uiteindelijk geleid tot haar deelname aan deze missverkiezing: "Om mezelf meer te ontplooien en zelfverzekerdheid te krijgen."

In de 'normale' modellenwereld komt Kayleigh drie centimeter te kort. Door deelname aan deze missverkiezing wil ze aan andere meiden laten zien dat je altijd van jezelf moet houden: "Social media speelt tegenwoordig wel een grote rol. Artiesten en celebrities zien er in werkelijkheid niet zo uit als op de foto en daardoor wordt er veel onzekerheid gecreëerd."

De wedstrijd bestaat uit vier verschillende opdrachten waaronder tickets verkopen voor de finale en het vinden van een sponsor. Kayleigh Jane heeft alle opdrachten inmiddels afgerond en kijkt uit naar de finaledag: "Door de coronacrisis zal deze online plaatsvinden."

De winnaar van de finale, die plaatsvindt op 6 juni, doet mee aan de internationale versie van deze missverkiezing.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...