Dordrecht, Netherlands

Keeper Liam Bossin gaat mee in stijgende lijn FC Dordrech

Na een dramatisch 2021 heeft FC Dordrecht de stijgende lijn ingezet. De club heeft van stijf onderaan al een stap gemaakt naar de achttiende positie in de Keuken Kampioen Divisie. En die stijgende lijn wordt mede mogelijk gemaakt door keeper Liam Bossin
Alexander Eleveld | 25 februari 2022 11:30 | Aangepast op 25 februari 2022 11:30
"De laatste zeven, acht wedstrijden pakken we goede resultaten.We hebben één keer verloren van VVV Venlo, maar dat was de laatste minuut. We zijn in 2022 gewoon veel beter," zegt Bossin, die altijd goedlachs is.

Ervaring
Liam Bossin werd in januari 2021 naar Dordrecht gehaald om de Schapenkoppen te versterken en in de tussentijd kent hij veel hoogtepunten, maar ook dieptepunten. "Ik ben vooral dankbaar dat ik deze kans heb gekregen. Ik mag veel spelen en voor een keeper is dat belangrijk. Ik wil nog veel ervaring opdoen."

Nederlands
Ook zijn Nederlands wordt steeds beter, want voor de Belgisch-Ierse doelman is het natuurlijk niet zijn moedertaal: "Het gaat steeds beter. Als je elke dag zoveel Nederlanders ziet wordt het steeds beter. Alleen het accent moet nog weg."

FC Dordrecht – MVV begint vrijdagavond om 20:00 uur. Updates van het duel kunt u vinden via het twitteraccount van onze verslaggever Corrado Francke.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

De Plucheplakkers blikken terug op 'seizoen om in te lijsten' van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar in het seizoen 2024/2025. De halve finale van de nacompetitie blijkt het einds...

Jaden Slory door de voordeur terug naar Feyenoord: 'Ik ben iedereen dankbaar'

De selectie, staf en supporters van FC Dordrecht gingen afgelopen dagen door een rollercoaster. Zo o...

Successeizoen FC Dordrecht strandt in schoonheid: 'We hebben met lef gespeeld'

Het seizoen van FC Dordrecht was een smakelijke taart zonder gedroomde kers. Een slijtageslag in Til...

Promotiedroom FC Dordrecht spat uiteen na thriller in Tilburg

FC Dordrecht heeft de finale van de play-offs op bizarre wijze misgelopen. De ploeg kende bij Willem...

Willem II-supporter mishandelt buschauffeur voor wedstrijd tegen FC Dordrecht

Een 27-jarige supporter van Willem II heeft woensdag voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Dordrecht...