gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Keeperstrainer Hoegee: ik ga FC Dordrecht missen

98c6f49e08d3e6bf33698612517b2d9d

“Ik had een goede band met de jongens, de supporters, de hele sfeer en het keeperswereldje was echt mijn ding. Dat ga ik zeker missen.” Keeperstrainer Rody Hoegee, stapte maandag per direct op bij FC Dordrecht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Die beslissing maakte hij omdat hij niet op de hoogte was gesteld van de onverwachte keeperswissel voor de wedstrijd tegen FC Den Bosch van afgelopen zondag. Petar Stoskovic stond toen onder de lat in plaats van Bryan Janssen.


Janssen belde Hoegee hierover voor de wedstrijd, maar omdat de keeperstrainer van niets wist kon hij hem ook geen uitleg geven. Daarop vroeg Hoegee aan trainer Claudio Braga waarom hij niet op de hoogte is gesteld.

“Hij zei dat het zijn beslissing was en that’s it. Daarna heb ik gezegd dat het mij handig lijkt dat als je een keepersspecialist in huis hebt om dan in ieder geval zijn mening te vragen”, vertelt Hoegee.


“Toen maakte hij de opmerking dat hij van een keepersspecialist verwacht dat hij er elke dag is, dat ben ik niet geweest de laatste tijd omdat mijn dochter ziek is. Dat wist hij, dus die opmerking schoot bij mij helemaal in het verkeerde keelgat. Ik was eigenlijk meteen al klaar: met deze meneer ga ik niet samenwerken.”

Facebook

Een gesprek met Bryan Janssen, de trainer en de staff bevestigde dat gevoel. De club was volgens Hoegee altijd begripvol geweest over zijn afwezigheid door zijn thuissituatie. Maar een telefoontje met FC-Dordrecht directeur Hans de Zeeuw veranderde niets.


“Ik heb toen heel duidelijk aangegeven dat ik stop. Dat vond hij heel jammer, maar hij zei dat we elkaar in de toekomst nog gaan zien en de hand schudden. Daarna heb ik pas dat bericht op Facebook gezet.”

Een actie die De Zeeuw onprofessioneel noemt, zeker omdat de club van niets zou weten. Dat is volgens Hoegee onmogelijk, omdat hij dit telefonisch besproken had met de directeur.


“De supporters en de mensen die ik goed ken bij FC Dordrecht wilde ik in een keer bedanken voor alles wat ze gedaan hebben. Dat is de reden dat ik het op Facebook geplaatst heb.”

Calderwood

Niet alleen de keeperstrainer stapte afgelopen week op bij de club. Ook assistent-trainer Scott Calderwood maakt niet langer deel uit van de technische staf van FC Dordrecht. Calderwood zou ook niet op de hoogte zijn geweest van de keeperswissel voor de wedstrijd die met 6-2 werd verloren.


Een verdere samenwerking met de club sluit Hoegee voor de toekomst niet uit, maar zolang trainer Claudio Braga coach is komt hij niet terug bij de club. Hoegee richt zich op zijn sportschool en de gezondheid van zijn dochter.

Lees ook

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.