gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Keeperstrainer Hoegee: ik ga FC Dordrecht missen

98c6f49e08d3e6bf33698612517b2d9d

“Ik had een goede band met de jongens, de supporters, de hele sfeer en het keeperswereldje was echt mijn ding. Dat ga ik zeker missen.” Keeperstrainer Rody Hoegee, stapte maandag per direct op bij FC Dordrecht.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Die beslissing maakte hij omdat hij niet op de hoogte was gesteld van de onverwachte keeperswissel voor de wedstrijd tegen FC Den Bosch van afgelopen zondag. Petar Stoskovic stond toen onder de lat in plaats van Bryan Janssen.


Janssen belde Hoegee hierover voor de wedstrijd, maar omdat de keeperstrainer van niets wist kon hij hem ook geen uitleg geven. Daarop vroeg Hoegee aan trainer Claudio Braga waarom hij niet op de hoogte is gesteld.

“Hij zei dat het zijn beslissing was en that’s it. Daarna heb ik gezegd dat het mij handig lijkt dat als je een keepersspecialist in huis hebt om dan in ieder geval zijn mening te vragen”, vertelt Hoegee.


“Toen maakte hij de opmerking dat hij van een keepersspecialist verwacht dat hij er elke dag is, dat ben ik niet geweest de laatste tijd omdat mijn dochter ziek is. Dat wist hij, dus die opmerking schoot bij mij helemaal in het verkeerde keelgat. Ik was eigenlijk meteen al klaar: met deze meneer ga ik niet samenwerken.”

Facebook

Een gesprek met Bryan Janssen, de trainer en de staff bevestigde dat gevoel. De club was volgens Hoegee altijd begripvol geweest over zijn afwezigheid door zijn thuissituatie. Maar een telefoontje met FC-Dordrecht directeur Hans de Zeeuw veranderde niets.


“Ik heb toen heel duidelijk aangegeven dat ik stop. Dat vond hij heel jammer, maar hij zei dat we elkaar in de toekomst nog gaan zien en de hand schudden. Daarna heb ik pas dat bericht op Facebook gezet.”

Een actie die De Zeeuw onprofessioneel noemt, zeker omdat de club van niets zou weten. Dat is volgens Hoegee onmogelijk, omdat hij dit telefonisch besproken had met de directeur.


“De supporters en de mensen die ik goed ken bij FC Dordrecht wilde ik in een keer bedanken voor alles wat ze gedaan hebben. Dat is de reden dat ik het op Facebook geplaatst heb.”

Calderwood

Niet alleen de keeperstrainer stapte afgelopen week op bij de club. Ook assistent-trainer Scott Calderwood maakt niet langer deel uit van de technische staf van FC Dordrecht. Calderwood zou ook niet op de hoogte zijn geweest van de keeperswissel voor de wedstrijd die met 6-2 werd verloren.


Een verdere samenwerking met de club sluit Hoegee voor de toekomst niet uit, maar zolang trainer Claudio Braga coach is komt hij niet terug bij de club. Hoegee richt zich op zijn sportschool en de gezondheid van zijn dochter.

Lees ook

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.

IMG_2526

Storing aan slagbomen zorgt voor dichte A15 en lange file

Flinke problemen op de A15 tussen Gorinchem en Rotterdam deze woensdagochtend. De weg was 's nachts dicht vanwege werkzaamheden en had rond 05.00 uur weer open moeten gaan, maar dat kon niet door een storing bij de slagbomen van de Noordtunnel. Daardoor was de weg vanaf Papendrecht dicht en dat zorgde voor vertraging. Inmiddels is de weg weer open.

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.