Dordrecht, Netherlands

Kees van Gelderen overleden

Kees van Gelderen is gisteren overleden. Hij is 74 jaar oud geworden en was al langer ziek. Van Gelderen was Lid van Verdienste van FC Dordrecht.
Gert van der Steen | 19 juli 2018 12:46 | Aangepast op 19 juli 2018 12:46
Hij was vanaf 1992 als vrijwilliger bij FC Dordrecht werkzaam. Eerst als elftalleider bij de beloften, later als arbitragebegeleider bij de thuiswedstrijden. In 2007 werd hij tot Lid van Verdienste benoemd voor het vele vrijwilligerswerk dat hij voor de club verrichtte.

Tot voor kort was hij teammanager bij SteDoCo, de voetbalclub van Hoornaar en Hoogblokland. Zijn club promoveerde vorige maand naar de derde divisie. Daarnaast was hij fanatiek wandelaar, die liefst geen Vierdaagse oversloeg.

Lees ook

Inzamelingsacties in regio voor Oekraïne: 'Het is een komen en gaan van auto's'

Medicijnen, ziekenhuismateriaal, winterkleding, beddengoed, batterijen, luiers. Vanaf de Stougjesdij...

Hoe Dordtse basisschool De Regenboog kinderen uit een achterstandswijk een boost geeft

Een school in een achterstandswijk. Een school waar ouders en kinderen uit de naastgelegen villawijk...

Dít is de nieuwe boswachter ecologie voor de Biesbosch

"Toch wel speciaal. Eigenlijk iets wat vroeger altijd al een droom was." Joey Braat is in zijn nopje...

Nog meer acties voor Oekraïne in Dordrecht tijdens landelijke GIRO555 actie

“Complete waanzin,” zo omschrijft Martin Boon uit Dordrecht de huidige situatie in Oekraïne. En...

Geen Dancetour in Dordrecht dit jaar

Gratis meehossen met livemuziek op de Spuiboulevard. De Dancetour was voor veel Dordtenaren het hoog...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Het Dordts Cultuur Halfuur

Het was - vanwege corona - een tijdje stil rondom het Dordts Cultuur Halfuur, maar vanaf 12 februari...