Dordrecht, Netherlands

Kees van Gelderen overleden

Kees van Gelderen is gisteren overleden. Hij is 74 jaar oud geworden en was al langer ziek. Van Gelderen was Lid van Verdienste van FC Dordrecht.
Gert van der Steen | 19 juli 2018 12:46 | Aangepast op 19 juli 2018 12:46
Hij was vanaf 1992 als vrijwilliger bij FC Dordrecht werkzaam. Eerst als elftalleider bij de beloften, later als arbitragebegeleider bij de thuiswedstrijden. In 2007 werd hij tot Lid van Verdienste benoemd voor het vele vrijwilligerswerk dat hij voor de club verrichtte.

Tot voor kort was hij teammanager bij SteDoCo, de voetbalclub van Hoornaar en Hoogblokland. Zijn club promoveerde vorige maand naar de derde divisie. Daarnaast was hij fanatiek wandelaar, die liefst geen Vierdaagse oversloeg.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...