Dordrecht, Netherlands

Kees van Gelderen overleden

Kees van Gelderen is gisteren overleden. Hij is 74 jaar oud geworden en was al langer ziek. Van Gelderen was Lid van Verdienste van FC Dordrecht.
Gert van der Steen | 19 juli 2018 12:46 | Aangepast op 19 juli 2018 12:46
Hij was vanaf 1992 als vrijwilliger bij FC Dordrecht werkzaam. Eerst als elftalleider bij de beloften, later als arbitragebegeleider bij de thuiswedstrijden. In 2007 werd hij tot Lid van Verdienste benoemd voor het vele vrijwilligerswerk dat hij voor de club verrichtte.

Tot voor kort was hij teammanager bij SteDoCo, de voetbalclub van Hoornaar en Hoogblokland. Zijn club promoveerde vorige maand naar de derde divisie. Daarnaast was hij fanatiek wandelaar, die liefst geen Vierdaagse oversloeg.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...