Dordrecht, Netherlands

Kelder Patriciërshuis geopend tijdens Open Monumentendagen

Dit weekend vinden de jaarlijkse Open Monumentendagen plaats in Dordrecht. Ook het Patriciërshuis doet mee, en opent ook de deuren van de kelder voor bezoekers. De ruimte wordt hierna verbouwd om deze aan het einde van het jaar aan het museum toe te voegen.
Corrado Francke | 13 september 2019 17:55 | Aangepast op 13 september 2019 17:55
"We zijn nog lang niet klaar, maar omdat het Open Monumentendag is, vinden we het leuk om de mensen een kans te geven een kijkje te komen nemen", legt Laurens Gooshouwer, één van de directeurs van het museum, uit.

In de kelder zijn verschillende aanpassingen gepland. Zo wordt de kelder beter bereikbaar vanuit het museum en is er een 'filmruimte' die een historische film gaat tonen. Ook wordt de zeventiende-eeuwse keuken en voorraadkelder aangepast en ingericht om deze aan museumbezoekers te tonen.


Lees ook

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...