gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Keltfest te groot voor Dordrecht

Keltfest vertrekt uit Dordrecht. Het aantal bezoekers is te groot geworden voor het evenemententerrein naast de Sterrenwacht. De organisatie wil het festival ook uitbreiden met een camping. Daarvoor is in de Hollandse Biesbosch geen plek. Volgend jaar vindt Keltfest daarom plaats in Vijfhuizen in de Haarlemmermeer.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We vertrekken met pijn in ons hart”, zegt Mark van der Stelt van Vana Events. De afgelopen tien jaar vond het evenement in Dordrecht plaats. Daaraan komt nu een einde. “We begonnen hier met zeven- of achtduizend bezoekers. Inmiddels komen er 11.000.” Volgens Van der Stelt is het al twee jaar te druk voor de locatie in de Hollandse Biesbosch. “Een groot deel van de Baanhoekweg staat vol met auto’s. Bezoekers moeten veel te ver lopen, omdat er geen parkeerterrein is”.

Keltfest wil groter groeien en ook uitbreiden met een camping. Dat laatste is in de Hollandse Biesbosch helemaal niet mogelijk. Een andere locatie is in Dordrecht niet beschikbaar.

Het tweedaagse Keltfest bestaat uit stands met Keltische producten, podia met muziek, demonstaries en activiteiten, zoals boogschieten en smeden. Vorig jaar werd het voor de tiende keer gehouden in Dordrecht.

Lees ook

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

sliedrechtbaanhoek

Na maanden van spoorproblemen wordt dit talud aangepakt: ‘Trein niet stilgelegd’

Sinds februari is het oppassen geblazen voor treinmachinisten bij station Sliedrecht Baanhoek. Vanwege een verzakt talud moeten treinen zich aan een snelheidsbeperking houden van 40 kilometer per uur. In september is het verstevigen begonnen, maar het zal nog even duren voor de treinen weer met normale snelheid kunnen rijden: “Hopelijk in het eerste kwart van 2027”.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.