Dordrecht, Netherlands

Keltfest te groot voor Dordrecht

Keltfest vertrekt uit Dordrecht. Het aantal bezoekers is te groot geworden voor het evenemententerrein naast de Sterrenwacht. De organisatie wil het festival ook uitbreiden met een camping. Daarvoor is in de Hollandse Biesbosch geen plek. Volgend jaar vindt Keltfest daarom plaats in Vijfhuizen in de Haarlemmermeer.
Peter Tromp | 9 oktober 2017 16:12 | Aangepast op 9 oktober 2017 16:12
“We vertrekken met pijn in ons hart”, zegt Mark van der Stelt van Vana Events. De afgelopen tien jaar vond het evenement in Dordrecht plaats. Daaraan komt nu een einde. “We begonnen hier met zeven- of achtduizend bezoekers. Inmiddels komen er 11.000.” Volgens Van der Stelt is het al twee jaar te druk voor de locatie in de Hollandse Biesbosch. “Een groot deel van de Baanhoekweg staat vol met auto’s. Bezoekers moeten veel te ver lopen, omdat er geen parkeerterrein is”.

Keltfest wil groter groeien en ook uitbreiden met een camping. Dat laatste is in de Hollandse Biesbosch helemaal niet mogelijk. Een andere locatie is in Dordrecht niet beschikbaar.

Het tweedaagse Keltfest bestaat uit stands met Keltische producten, podia met muziek, demonstaries en activiteiten, zoals boogschieten en smeden. Vorig jaar werd het voor de tiende keer gehouden in Dordrecht.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...