gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Keltfest te groot voor Dordrecht

Keltfest vertrekt uit Dordrecht. Het aantal bezoekers is te groot geworden voor het evenemententerrein naast de Sterrenwacht. De organisatie wil het festival ook uitbreiden met een camping. Daarvoor is in de Hollandse Biesbosch geen plek. Volgend jaar vindt Keltfest daarom plaats in Vijfhuizen in de Haarlemmermeer.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We vertrekken met pijn in ons hart”, zegt Mark van der Stelt van Vana Events. De afgelopen tien jaar vond het evenement in Dordrecht plaats. Daaraan komt nu een einde. “We begonnen hier met zeven- of achtduizend bezoekers. Inmiddels komen er 11.000.” Volgens Van der Stelt is het al twee jaar te druk voor de locatie in de Hollandse Biesbosch. “Een groot deel van de Baanhoekweg staat vol met auto’s. Bezoekers moeten veel te ver lopen, omdat er geen parkeerterrein is”.

Keltfest wil groter groeien en ook uitbreiden met een camping. Dat laatste is in de Hollandse Biesbosch helemaal niet mogelijk. Een andere locatie is in Dordrecht niet beschikbaar.

Het tweedaagse Keltfest bestaat uit stands met Keltische producten, podia met muziek, demonstaries en activiteiten, zoals boogschieten en smeden. Vorig jaar werd het voor de tiende keer gehouden in Dordrecht.

Lees ook

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.

nugterenhia.png

Lijsttrekker Ambachtse partij splitst zich net na beëdiging af

Melis Nugteren stond afgelopen gemeenteraadsverkiezingen als lijsttrekker op de kandidatenlijst in Hendrik-Ido-Ambacht voor de partij Gemeente Belangen. Maar zijn raadslidmaatschap onder deze partijnaam heeft deze raadsperiode nog geen dag geduurd. Nugteren splitst zich af en gaat verder als eenmansfractie.

politiefatbike.jpg

Controle op fatbikers, fietsers en automobilisten levert bijna 30 overtredingen op

Bij een verkeerscontrole op verschillende plekken in Dordrecht zijn meerdere hardrijders betrapt. Ook werden bestuurders gesnapt die fietsten in een voetgangersgebied of rondreden zonder deugdelijke rem.