gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Keltfest te groot voor Dordrecht

Keltfest vertrekt uit Dordrecht. Het aantal bezoekers is te groot geworden voor het evenemententerrein naast de Sterrenwacht. De organisatie wil het festival ook uitbreiden met een camping. Daarvoor is in de Hollandse Biesbosch geen plek. Volgend jaar vindt Keltfest daarom plaats in Vijfhuizen in de Haarlemmermeer.

Peter Tromp |  | Aangepast op
“We vertrekken met pijn in ons hart”, zegt Mark van der Stelt van Vana Events. De afgelopen tien jaar vond het evenement in Dordrecht plaats. Daaraan komt nu een einde. “We begonnen hier met zeven- of achtduizend bezoekers. Inmiddels komen er 11.000.” Volgens Van der Stelt is het al twee jaar te druk voor de locatie in de Hollandse Biesbosch. “Een groot deel van de Baanhoekweg staat vol met auto’s. Bezoekers moeten veel te ver lopen, omdat er geen parkeerterrein is”.

Keltfest wil groter groeien en ook uitbreiden met een camping. Dat laatste is in de Hollandse Biesbosch helemaal niet mogelijk. Een andere locatie is in Dordrecht niet beschikbaar.

Het tweedaagse Keltfest bestaat uit stands met Keltische producten, podia met muziek, demonstaries en activiteiten, zoals boogschieten en smeden. Vorig jaar werd het voor de tiende keer gehouden in Dordrecht.

Lees ook

fatbike1

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

altviool

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.