gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerk De Wijnstok en De Rank krijgen een flinke opknapbeurt

e9be68763bf3eeaea15c3c62bef7b097

Er wordt flink gebouwd aan de Dubbelsteynlaan-West. Kerk De Wijnstok wordt opgeknapt, en zalencomplex De Rank krijgt een geheel nieuw gebouw.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Er komt in de kerk een nieuwe hoofdingang, een nieuwe kleur op de muur, en dubbel glas. “Dat dubbele glas is toch een stukje duurzaamheid waar we aan willen denken,” legt voorzitter Frans Pieters uit.

Aansluitend zalencentrum De Rank gaat zelfs helemaal tegen de vlakte: er komt een nieuw zalencomplex voor in de plaats. “We zijn vanwege de fundering geadviseerd om niet te renoveren maar een hele nieuwe Rank te bouwen, dat doen we nu tegen het kerkgebouw aan,” zegt Pieters. Bedoeling is dat het zalencentrum een multifunctionele insteek krijgt. “We hopen dat de kerk met kerst weer in gebruik genomen kan worden, De Rank waarschijnlijk in maart.”

Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.