gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerst op TV Dordrecht

cd24ad8711b7520e64c57a8988915ae2

Wie voor of na de kerststol  nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Wie voor of na de kerststol nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Eerste kerstdag is vanaf 12.00 uur een impressie van het Weihnachtsoratorium, uitgevoerd voor het Drechtsteden Bachkoor, te zien. Bijzonder aan deze uitvoering is dat niet alle delen zijn gespeeld; de zes cantates werden oorspronkelijk ook verdeeld over zes dagen. Voor de meeste mensen is het geheel dan ook een veel te lange zit. Nico van der Meel, zanger, dirigent en muzikaal leider, heeft bepaalde delen uitgekozen en is er daarmee in geslaagd het geheel 'behapbaar' te houden en het verhaal overeind te houden.

Naast het Weihnachtsoratorium zijn deze kerstdagen ook mooiste, leukste en meest onroerende groetente zien, die de afgelopen weken zijn opgenomen. De RTV Dordrecht-crew bezocht een tuincentrum, het ziekenhuis, een winkelcentrum en de Kerstmarkt en liet Dordtenaren voor de camera hun wensen inspreken.

De kerstprogrammering bestaat uit twee uur in plaats van de gewoonlijke lengte van een uur en loopt tot en met vrijdagmiddag.

Lees ook

PSX_20260627_181157

Man aangehouden na mogelijk bespuiten kinderen met pepperspray

Een man heeft zaterdagmiddag mogelijk pepperspray op meerdere kinderen gespoten in Dordrecht. De verdachte is onder bedreiging van een taser aangehouden.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

incident Station Sliedrecht

Persoon overlijdt na aanrijding Station Sliedrecht, treinverkeer hervat

Een persoon is dinsdagochtend aangereden door een trein van de MerwedeLingelijn. Dat gebeurde bij de oversteekplaats op Station Sliedrecht.

twee werken 17e eeuw

Na 350 jaar zijn deze twee Dordtse schilderijen terug in de stad

Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.

aanhoudingsterrenburg

Motorrijder gooit ruiten in van buurtbewoner die hem aanspreekt op gevaarlijk rijgedrag

Een 21-jarige motorrijder heeft het afgelopen weekend erg bont gemaakt in Dordrecht. Hij reed gevaarlijk en hard door de wijk Sterrenburg en gooide de ruiten bij een buurtbewoner in die hem aansprak op zijn rijgedrag. Daarna sloeg hij op de vlucht voor de politie.