gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerst op TV Dordrecht

cd24ad8711b7520e64c57a8988915ae2.jpg

Wie voor of na de kerststol  nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Wie voor of na de kerststol nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Eerste kerstdag is vanaf 12.00 uur een impressie van het Weihnachtsoratorium, uitgevoerd voor het Drechtsteden Bachkoor, te zien. Bijzonder aan deze uitvoering is dat niet alle delen zijn gespeeld; de zes cantates werden oorspronkelijk ook verdeeld over zes dagen. Voor de meeste mensen is het geheel dan ook een veel te lange zit. Nico van der Meel, zanger, dirigent en muzikaal leider, heeft bepaalde delen uitgekozen en is er daarmee in geslaagd het geheel 'behapbaar' te houden en het verhaal overeind te houden.

Naast het Weihnachtsoratorium zijn deze kerstdagen ook mooiste, leukste en meest onroerende groetente zien, die de afgelopen weken zijn opgenomen. De RTV Dordrecht-crew bezocht een tuincentrum, het ziekenhuis, een winkelcentrum en de Kerstmarkt en liet Dordtenaren voor de camera hun wensen inspreken.

De kerstprogrammering bestaat uit twee uur in plaats van de gewoonlijke lengte van een uur en loopt tot en met vrijdagmiddag.

Lees ook

archieffotopolitie.png

Ambachtse woning doorzocht in drugsonderzoek, zeven mensen vast

Bij doorzoekingen van acht woningen, waarvan één in Hendrik-Ido-Ambacht, zijn eind vorige maand drugs, wapens en contant geld aangetroffen en in beslag genomen. Zeven mensen zijn aangehouden, meldt de politie deze week.

soeteman foto.png

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

fatbike1.png

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.

auto in sloot Rid.jpg

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

Leidingsportalen.png

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam.png

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.