gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerst op TV Dordrecht

cd24ad8711b7520e64c57a8988915ae2

Wie voor of na de kerststol  nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Wie voor of na de kerststol nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Eerste kerstdag is vanaf 12.00 uur een impressie van het Weihnachtsoratorium, uitgevoerd voor het Drechtsteden Bachkoor, te zien. Bijzonder aan deze uitvoering is dat niet alle delen zijn gespeeld; de zes cantates werden oorspronkelijk ook verdeeld over zes dagen. Voor de meeste mensen is het geheel dan ook een veel te lange zit. Nico van der Meel, zanger, dirigent en muzikaal leider, heeft bepaalde delen uitgekozen en is er daarmee in geslaagd het geheel 'behapbaar' te houden en het verhaal overeind te houden.

Naast het Weihnachtsoratorium zijn deze kerstdagen ook mooiste, leukste en meest onroerende groetente zien, die de afgelopen weken zijn opgenomen. De RTV Dordrecht-crew bezocht een tuincentrum, het ziekenhuis, een winkelcentrum en de Kerstmarkt en liet Dordtenaren voor de camera hun wensen inspreken.

De kerstprogrammering bestaat uit twee uur in plaats van de gewoonlijke lengte van een uur en loopt tot en met vrijdagmiddag.

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.