gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerst op TV Dordrecht

cd24ad8711b7520e64c57a8988915ae2

Wie voor of na de kerststol  nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Wie voor of na de kerststol nog trek heeft in iets anders, kan de komende kerstdagen genieten bij TV Dordrecht. We zenden een speciale programmering uit met de feestdagen.

Eerste kerstdag is vanaf 12.00 uur een impressie van het Weihnachtsoratorium, uitgevoerd voor het Drechtsteden Bachkoor, te zien. Bijzonder aan deze uitvoering is dat niet alle delen zijn gespeeld; de zes cantates werden oorspronkelijk ook verdeeld over zes dagen. Voor de meeste mensen is het geheel dan ook een veel te lange zit. Nico van der Meel, zanger, dirigent en muzikaal leider, heeft bepaalde delen uitgekozen en is er daarmee in geslaagd het geheel 'behapbaar' te houden en het verhaal overeind te houden.

Naast het Weihnachtsoratorium zijn deze kerstdagen ook mooiste, leukste en meest onroerende groetente zien, die de afgelopen weken zijn opgenomen. De RTV Dordrecht-crew bezocht een tuincentrum, het ziekenhuis, een winkelcentrum en de Kerstmarkt en liet Dordtenaren voor de camera hun wensen inspreken.

De kerstprogrammering bestaat uit twee uur in plaats van de gewoonlijke lengte van een uur en loopt tot en met vrijdagmiddag.

Lees ook

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?

raadpapendrecht

Papendrechtse formatie terug bij af; raad zoekt twee informateurs

De gemeenteraad van Papendrecht moet opnieuw beginnen met de vorming van een nieuw college. Een ruime meerderheid besloot maandagavond om twee nieuwe informateurs aan te stellen, nadat de eerste formatie op het laatste moment volledig mislukte. Daarmee is de Papendrechtse politiek weer terug bij af.

extra parkeerplaats SLI

Extra parkeerplekken voor treinreizigers tijdens brugsluiting

De gemeente Sliedrecht opent tijdelijk een extra parkeerterrein bij Station Sliedrecht. Dit terrein is bedoeld om reizigers tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de mogelijkheid te bieden om met het openbaar vervoer te reizen.

Nieuw project (4)

Dit dorp is blij met vrouwelijke wethouders: 'Het laat zien dat zij het net zo goed kunnen'

Sliedrecht heeft als enige gemeente in onze streek meer vrouwelijke wethouders dan mannen. Hierdoor ligt het streekgemiddelde van vrouwelijke wethouders hoger dan het landelijke gemiddelde. "We zijn er trots op, dat zegt iets over de maatschappij."

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.