Dordrecht, Netherlands

Kerst valt vroeg dit jaar

Sinterklaas is nog niet vertrokken, maar de kerstman neemt z'n plaats al in. Een kerstwinkel in het oude pand van de V&D verkoopt al sinds oktober kerstartikelen. Ook de voorbereidingen voor de Kerstmarkt zijn al bijna afgerond.
Petra Scheurwater | 5 december 2016 18:20 | Aangepast op 5 december 2016 18:20
Vooral kerstballen, engelenhaar en kerstbomen worden al fanatiek ingeslagen bij It's all about Christmas. Ze worden zelfs als sinterklaascadeau gegeven.

De Kerstmarkt heeft dit jaar twee grote vernieuwingen aangebracht. Op de Grote Markt vindt Cirque Moustache plaats, een circus waaraan kinderen deel kunnen nemen. Bij de Houttuinen wordt een Foodtruckfestival met zitjes geplaatst.

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...