Dordrecht, Netherlands

Kerstbomenasiel neemt laatste bewoner op

De Groeituinen staan een stukje voller dit jaar. Ruim 50 Dordtenaren brachten daar hun kerstboom om 2017 goed verzorgd door te komen.
Daan Berg | 12 januari 2017 16:47 | Aangepast op 12 januari 2017 16:47
Attie de Jong is één van de mensen die vaak in de tuin te vinden is. Ze vertelt dat de Groeituinen mede kunnen blijven bestaan vanwege de kerstbomen. "Mensen die hun boom hier brengen betalen €7,50. Daar kunnen we het water en het gereedschap voor de tuin van betalen."

Ook de kerstboom van de RTV Dordrecht-redactie (plastic, mét kerstlichtjes) vindt er een fijn onderkomen dit jaar. "Dat vinden die naaldbomen prettig hè, een beetje schaduw", aldus Attie.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...