gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerstboom over? Dit zijn de inzamellocaties in onze streek

81a73d0dfaa047a6d12e74a2d67dd25b

De kerstbomen gaan de deur weer uit en het vuurwerk wordt de lucht ingeschoten. De jaarwisseling is net achter de rug maar ook in dit nieuwe jaar kunnen de kerstbomen en zakken vuurwerkafval weer worden ingeleverd. Dit kan vanaf morgen tot en met volgende week op verschillende locaties in onze streek.

Redactie Streekomroep | Loïsa de Wit |  | Aangepast op
Datums
In Dordrecht kunnen er op donderdag 2 januari en woensdag 8 januari in verschillende wijken bomen worden ingeleverd.
Ook in de buurgemeenten is er de mogelijkheid tot inleveren. Zo kunnen er in Hendrik-Ido-Ambacht op 2 en 10 januari bomen worden ingeleverd. In Alblasserdam op woensdag 8 januari. Hardinxveld-Giessendam heeft vrijdag 3 januari en zaterdag 4 januari uitgekozen als inleverdagen en Ridderkerk zaterdag 11 januari.

Op vrijdag 3 en zaterdag 4 januari kan er in gemeente Molenlanden op verschillende plekken kerstbomen worden ingeleverd. In Papendrecht en Sliedrecht woensdagmiddag 8 januari en in Zwijndrecht op vrijdag 3 en woensdag 8 januari.

Voor iedere boom die je inlevert krijg je 50 eurocent, voor iedere volle zak vuurwerkafval een euro. De regels hierover is per gemeente verschillend.

Kijk voor het gehele overzicht en de adressen waar u de bomen en vuurwerk kunt inleveren op onderstaande kerstboomkaart of op de website van de verschillende gemeentes.

Lees ook

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

businkkrakers

Krakers bezetten panden in binnenstad

Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.