Dordrecht, Netherlands

Kerstfair in het Albert Schweitzer-ziekenhuis

Sjaals, lichtjes, kleine potjes jam. Van alles was er te krijgen op de kerstfair vandaag in het Albert Schweitzer-Ziekenhuis.
Dennis Koorevaar | 12 december 2017 17:05 | Aangepast op 12 december 2017 17:05
De kerstfair is bedoeld om een andere sfeer in het ziekenhuis te brengen voor de bezoekers. Tegelijkertijd is het een begin voor de kerst periode.

naast een paar goede doelen staan achter de kraampjes medewerkers van het ziekenhuis. Die hebben naast hun baan in het ziekenhuis een uit de hand gelopen hobby en staan met hun spulletjes op de fair. En dat wordt goed ontvangen.

De bezoekers maken de sfeer, en naar verwachting is er volgend jaar weer een kerstfair.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...