Dordrecht, Netherlands

Kerstfair in het Albert Schweitzer-ziekenhuis

Sjaals, lichtjes, kleine potjes jam. Van alles was er te krijgen op de kerstfair vandaag in het Albert Schweitzer-Ziekenhuis.
Dennis Koorevaar | 12 december 2017 17:05 | Aangepast op 12 december 2017 17:05
De kerstfair is bedoeld om een andere sfeer in het ziekenhuis te brengen voor de bezoekers. Tegelijkertijd is het een begin voor de kerst periode.

naast een paar goede doelen staan achter de kraampjes medewerkers van het ziekenhuis. Die hebben naast hun baan in het ziekenhuis een uit de hand gelopen hobby en staan met hun spulletjes op de fair. En dat wordt goed ontvangen.

De bezoekers maken de sfeer, en naar verwachting is er volgend jaar weer een kerstfair.

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...