Dordrecht, Netherlands

Kerstherberg in Dubbeldam

Ook dit jaar is op tweede Kerstdag weer de traditionele Kerstherberg in De Rank geopend.
Gert van der Steen | 3 december 2018 11:15 | Aangepast op 3 december 2018 11:15
In het gebouw aan de Dubbelsteynlaan-West is iedereen vanaf 10.30 uur welkom voor een praatje, een kop koffie, kortom gezelschap.

Natuurlijk is er tussen de middag een kop soep en een broodje en de tijd wordt doorgebracht met het kerstverhaal, kerstliederen en spelletjes.

Om vijf uur wordt een warme maaltijd geserveerd, waarvoor liefst wel moet worden ingeschreven via diaconie@pkndubbeldam.nl.

Om 19.00 uur sluit de herberg weer voor een jaar. 

Alles is gratis, maar er is wel een collectebus bij de uitgang om de kosten te dekken.

Lees ook

Honderd nieuwe huurwoningen opgeleverd: 'We kunnen weer wat jaren vooruit'

Dordrecht heeft er honderd nieuwe woningen bij. Aan de Noordendijk zijn woensdag drie nieuwe apparte...

Verkeerscampagne Molenlanden uitgebreid: 'Ik rijd 30 voor de kinderen'

Een campagne om met afbeeldingen van dorpsgenoten inwoners te bewegen zachter te rijden, wordt verde...

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Politie, douane en gemeentehandhavers hebben dinsdag in totaal negentien garageboxen onderzocht in Z...

Tien tuinen erbij: oproep Gluren bij de Buren heeft gewerkt

In april viel het aantal tuinen nog een beetje tegen, maar inmiddels zijn er meer plekken om op tred...

Brand in slaapkamer, bewoner op tijd wakker door rookmelder

In een woning aan de Buitendams in Hardinxveld-Giessendam heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed...

Azc in aanbouw, rechter buigt zich over de vraag of dit wel mag

Is de bouw van het nieuwe asielzoekerscentrum van Dordrecht te vroeg gestart? Over die vraag buigt d...