Dordrecht, Netherlands

Kerstijsbaan net zo druk als vorig jaar

De kerstijsbaan op het Statenplein is bezocht door 30.000 mensen. Dat zijn er net zoveel als vorig jaar. De organisatie maakt geen onderscheid tussen bezoekers en daadwerkelijke schaatsers.
Peter Tromp | 7 januari 2015 11:01 | Aangepast op 7 januari 2015 11:01
De ijsbaan kampte in eerste instantie met tegenvallende bezoekersaantallen. Oorzaken zouden het afgelasten van de eerste dag van de kerstmarkt zijn en het niet doorgaan van het schoolschaatsen. Die laatste activiteit trok vorig jaar 1500 jongeren.

De kerstijsbaan was open sinds 12 december. Afgelopen maandag is alles weer afgebroken. Vandaag wordt het Statenplein schoon opgeleverd.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...