Dordrecht, Netherlands

Kerstijsbaan net zo druk als vorig jaar

De kerstijsbaan op het Statenplein is bezocht door 30.000 mensen. Dat zijn er net zoveel als vorig jaar. De organisatie maakt geen onderscheid tussen bezoekers en daadwerkelijke schaatsers.
Peter Tromp | 7 januari 2015 11:01 | Aangepast op 7 januari 2015 11:01
De ijsbaan kampte in eerste instantie met tegenvallende bezoekersaantallen. Oorzaken zouden het afgelasten van de eerste dag van de kerstmarkt zijn en het niet doorgaan van het schoolschaatsen. Die laatste activiteit trok vorig jaar 1500 jongeren.

De kerstijsbaan was open sinds 12 december. Afgelopen maandag is alles weer afgebroken. Vandaag wordt het Statenplein schoon opgeleverd.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...