Dordrecht, Netherlands

Kerstijsbaan net zo druk als vorig jaar

De kerstijsbaan op het Statenplein is bezocht door 30.000 mensen. Dat zijn er net zoveel als vorig jaar. De organisatie maakt geen onderscheid tussen bezoekers en daadwerkelijke schaatsers.
Peter Tromp | 7 januari 2015 11:01 | Aangepast op 7 januari 2015 11:01
De ijsbaan kampte in eerste instantie met tegenvallende bezoekersaantallen. Oorzaken zouden het afgelasten van de eerste dag van de kerstmarkt zijn en het niet doorgaan van het schoolschaatsen. Die laatste activiteit trok vorig jaar 1500 jongeren.

De kerstijsbaan was open sinds 12 december. Afgelopen maandag is alles weer afgebroken. Vandaag wordt het Statenplein schoon opgeleverd.

Lees ook

Gemiste kansen worden FC Dordrecht fataal bij Willem II

FC Dordrecht heeft ook de derde gang naar Tilburg van 2025 niet in een succes om kunnen zetten. De p...

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...