gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerstmarkt 2018 in aantocht

da9489114fc716b56690ad80496b4a69

De Kerstmarkt komt er weer aan, van vrijdag 14 tot zondag 16 december worden er weer duizenden bezoekers in de binnenstad verwacht. Burgemeester Kolff opent vrijdagavond om 20.00 de Kerstmarkt, daarna volgt de Christmas-sing-along op het Stadhuisplein.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de Grote Kerk verzorgen Dordtse musici vanaf dit jaar muziek, bij de afgelopen edities hebben meerdere bezoekers aangegeven graag muziek te horen tijdens hun bezoek aan de Grote kerk. De muziek wordt verzorgd door violisten, pianisten, koren, Trompettisten en stadsorganist Cor Ardesch.


In de Trinitatiskapel aan de Vriesestraat is een kleine versie van het wereldberoemde kerststuk ‘A Christmans Carol’te zien, de Dordtse vocalgroep Different Voices voert het stuk uit. De voorstellingen duren ongeveer drie kwartier en zijn vrij te bezoeken, er wordt gevraagd om een vrijwillige bijdrage.


Op de kerstmarkt is het mogelijk om een kerstgroet op te nemen door RTV Dordrecht, deze worden op eerste en tweede kerstdag uitgezonden.

Lees ook

extra parkeerplaats SLI

Extra parkeerplekken voor treinreizigers tijdens brugsluiting

De gemeente Sliedrecht opent tijdelijk een extra parkeerterrein bij Station Sliedrecht. Dit terrein is bedoeld om reizigers tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de mogelijkheid te bieden om met het openbaar vervoer te reizen.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

man vermist

Dordtenaar Bart al twee dagen vermist

De 48-jarige Dordtenaar Bart is sinds maandag 29 juni vermist. De politie meldt dat hij maandag mogelijk nog in de omgeving van de Sluisweg in Dordrecht is geweest.

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

hoogblokland

Vijfheerenlanden uit zorgen over mogelijke azc-locatie Molenlanden

De gemeente Vijfheerenlanden spreekt opnieuw haar zorgen uit over één van de mogelijke locaties voor een asielopvang in buurgemeente Molenlanden. “Wij vinden het onacceptabel als uitsluitend wordt gekeken naar de formele gemeentegrens en niet naar de feitelijke effecten van een opvanglocatie op de omgeving”, zo meldt burgemeester Sjors Fröhlich in een brief aan de Molenlandse raad.