Dordrecht, Netherlands

Kerstpakketten voor de gezinnen van de voedselbank

De bus van de voedselbank vertrok woensdagmiddag naar Rotterdam. Daar staan 14 duizend kerstpakketten die worden verdeeld over de gezinnen van de voedselbank.
Dennis Koorevaar | 20 december 2017 16:50 | Aangepast op 20 december 2017 16:50
Er komen 350 pakketten voor 280 gezinnen van de voedselbank. Er zitten extra producten in die niet in de gebruikelijke pakketten zitten. Voorbeelden zijn deodorant, shampoo en wasmiddel.

Het blijft niet bij kerstpakketten alleen er is ook een kerstdiner georganiseerd door de Lions en heeft de Grote Kerk op de kerstmarkt soep verkocht. De Mac Donalds organiseert tijdens de kerstdagen een kerstontbijt voor degene die daar interesse in hebben.

Donderdag en vrijdag krijgt het grootste deel van de gezinnen een pakket, de overige de woensdag na kerst.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...