gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerstwensen in het ziekenhuis

595f5b27729e1d452697069758da911f

Voor de derde keer maakte Sabine van Esch donderdag haar rondje door het Albert Schweitzer Ziekenhuis. Ze deelde daar zelfgemaakte kerstwensen uit.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Vierhonderd kaarten had ze bij zich. Dat deelde ze met een gehaakt klavertje vier voor de patiënten met chemotherapie en een knuffel met een gehaakt sjaaltje voor de kinderen op de kinderafdeling uit. Ook het personeel werd niet vergeten, zij kregen een handgeschreven kerstboodschap.


Het is de laatste keer dan van Esch de geschenken uitdeelt. Ze heeft namelijk een baan gevonden, wat mede door haar autisme een probleem was. Daardoor heeft ze nu geen tijd meer om de attenties te maken. Dat schrijft het ziekenhuis op Facebook.

De bijdrage van van Esch zorgde voor tranen en een lach bij de patenten. Het ziekenhuis schrijft verbluft te zijn over de hoeveelheid energie die ze in dit project gestoken heeft.

Foto: Facebook Albert Schweitzer Ziekenhuis

Lees ook

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

PSX_20261106_213951

Fietser geschept door busje, bestuurder aangehouden

Bij een aanrijding op de Pontonniersweg in Papendrecht is vrijdagavond een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer werd geschept door een bestelbus. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

foto buurtsoepcafe

Jacqueline maakt elke dinsdag soep voor wie maar wil: 'Mensen die wat minder hebben kunnen zo ook genieten'

Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.