gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerstwensen in het ziekenhuis

595f5b27729e1d452697069758da911f

Voor de derde keer maakte Sabine van Esch donderdag haar rondje door het Albert Schweitzer Ziekenhuis. Ze deelde daar zelfgemaakte kerstwensen uit.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Vierhonderd kaarten had ze bij zich. Dat deelde ze met een gehaakt klavertje vier voor de patiënten met chemotherapie en een knuffel met een gehaakt sjaaltje voor de kinderen op de kinderafdeling uit. Ook het personeel werd niet vergeten, zij kregen een handgeschreven kerstboodschap.


Het is de laatste keer dan van Esch de geschenken uitdeelt. Ze heeft namelijk een baan gevonden, wat mede door haar autisme een probleem was. Daardoor heeft ze nu geen tijd meer om de attenties te maken. Dat schrijft het ziekenhuis op Facebook.

De bijdrage van van Esch zorgde voor tranen en een lach bij de patenten. Het ziekenhuis schrijft verbluft te zijn over de hoeveelheid energie die ze in dit project gestoken heeft.

Foto: Facebook Albert Schweitzer Ziekenhuis

Lees ook

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.