gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kerstwensen in het ziekenhuis

595f5b27729e1d452697069758da911f

Voor de derde keer maakte Sabine van Esch donderdag haar rondje door het Albert Schweitzer Ziekenhuis. Ze deelde daar zelfgemaakte kerstwensen uit.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Vierhonderd kaarten had ze bij zich. Dat deelde ze met een gehaakt klavertje vier voor de patiënten met chemotherapie en een knuffel met een gehaakt sjaaltje voor de kinderen op de kinderafdeling uit. Ook het personeel werd niet vergeten, zij kregen een handgeschreven kerstboodschap.


Het is de laatste keer dan van Esch de geschenken uitdeelt. Ze heeft namelijk een baan gevonden, wat mede door haar autisme een probleem was. Daardoor heeft ze nu geen tijd meer om de attenties te maken. Dat schrijft het ziekenhuis op Facebook.

De bijdrage van van Esch zorgde voor tranen en een lach bij de patenten. Het ziekenhuis schrijft verbluft te zijn over de hoeveelheid energie die ze in dit project gestoken heeft.

Foto: Facebook Albert Schweitzer Ziekenhuis

Lees ook

politie 01

Man trekt gouden ketting van nek 84-jarige vrouw

Een 84-jarige vrouw uit Zwijndrecht is eerder deze maand op brute wijze beroofd van haar ketting. De vrouw liep van de Lindeweg over de brug naar de Beethovenlaan, toen een onbekende man haar gouden ketting van haar nek af trok. Hij is opgepakt.

artikelfoto martijn noort

Abrupt einde Moulin Rouge: Dordtse musicalster Martijn Noort blijft verslagen achter

Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

pexels-markusspiske-218445

Stroomstoring in Stadspolders verholpen na ruim een uur

Meer dan tweeduizend huishoudens in de Dordtse wijk Stadspolders hebben dinsdagochtend zonder stroom gezeten. De oorzaak van de stroomstoring was een defecte kabel, meldt netbeheerder Stedin.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

fotohvc

Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”