Dordrecht, Netherlands

KFC definitief naar Dordrecht

KFC komt eindelijk naar Dordrecht. Inmiddels heeft de fastfoodketen het huurcontract ondertekend voor een pand aan de Achterom.
Aike van den Heuvel | 20 december 2018 17:03 | Aangepast op 20 december 2018 17:03
Het heeft even geduurd voordat KFC naar Dordrecht kwam. “Dordrecht stond hoog op ons lijstje waar we naartoe wilden. We hebben nooit een geschikte locatie kunnen vinden, maar dat is nu wel gelukt,” vertelt woordvoerder Guus de Ruiter.


Het is nog niet bekend wanneer de KFC in Dordrecht opengaat, al wordt dat waarschijnlijk in het tweede kwartaal van 2019. Er moeten nog veel constructieve aanpassingen aan het pand plaatsvinden.

Lees ook

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Een zoektocht naar Pokémon is woensdag voor een man geëindigd met een nat pak. Aan de rand van Park ...

Nieuwe Tweede Kamer geïnstalleerd, inclusief deze drie streekgenoten

Drie streekgenoten zijn woensdag geïnstalleerd als Kamerlid. Het gaat om Edwin Prickaertz (PVV), Jan...

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...