Dordrecht, Netherlands

Kick-off spaaractie '800 Jaar Dordrecht'

Vrijdagmiddag was de officiële aftrap van de spaaractie 'Dordrecht 800 jaar stad'. Voor supermarkt 't Lam in Dubbeldam werd symbolisch het laatste plaatje in het boek geplakt door wethouder Maarten Burggraaf. "Als wethouder ben ik vooral trots dat het een samenwerking is tussen concurrerende supermarkteigenaren", zei de wethouder over de officiële start.
Alexander Eleveld | 29 januari 2021 17:29 | Aangepast op 29 januari 2021 17:29
Ook supermarkteigenaar Pel 't Lam is trots en blij dat de actie een jaar na dato is gestart. "Mensen vroegen constant al om de plaatjes. De mensen zijn razend enthousiast en er wordt al goed gespaard", zegt hij.

De spaaractie loopt negen weken en bij elke tien euro aan boodschappen ontvang je vier plaatjes. Het boek is compleet als je 250 plaatjes hebt verzameld.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...