Dordrecht, Netherlands

Kick-off spaaractie '800 Jaar Dordrecht'

Vrijdagmiddag was de officiële aftrap van de spaaractie 'Dordrecht 800 jaar stad'. Voor supermarkt 't Lam in Dubbeldam werd symbolisch het laatste plaatje in het boek geplakt door wethouder Maarten Burggraaf. "Als wethouder ben ik vooral trots dat het een samenwerking is tussen concurrerende supermarkteigenaren", zei de wethouder over de officiële start.
Alexander Eleveld | 29 januari 2021 17:29 | Aangepast op 29 januari 2021 17:29
Ook supermarkteigenaar Pel 't Lam is trots en blij dat de actie een jaar na dato is gestart. "Mensen vroegen constant al om de plaatjes. De mensen zijn razend enthousiast en er wordt al goed gespaard", zegt hij.

De spaaractie loopt negen weken en bij elke tien euro aan boodschappen ontvang je vier plaatjes. Het boek is compleet als je 250 plaatjes hebt verzameld.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...