Dordrecht, Netherlands

Kijk terug: de beëdiging van de nieuwe burgemeester

Deze week in Op Pad Met Ad is Ad van den Herik aanwezig bij de beëdiging van de gloednieuwe burgemeester: Nanning Mol. Hij spreekt met oud-burgemeesters, wethouders en Dordtenaren over de benoeming van Mol als burgemeester.
Redactie Streek 56 | 7 juni 2025 13:00 | Aangepast op 6 juni 2025 14:55
Ad vraagt zich af of Mol de Schapenkoppen de komende jaren voor zich kan winnen. “Dordtenaren zijn mensen die écht niet meteen met open armen klaarstaan om je op te vangen”, reageert commissaris van de Koning en oud-burgemeester, Wouter Kolff. “Daar moet je je best voor doen.”

Benieuwd hoe de burgemeester hier zelf over denkt? Bekijk de Nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad terug via ons YouTube-kanaal.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...