Dordrecht, Netherlands

Kijkje nemen in Stadsdepot

Het Regionaal Archief houdt 30 september een opendag in het Stadsdepot op Dordtse Kil 3. Er is die dag een rondleiding. Daar moet je je wel van tevoren voor aanmelden.
Peter Tromp | 20 september 2017 13:02 | Aangepast op 20 september 2017 13:02
In het depot ligt zo'n tien kilometer aan papieren archief, tienduizenden foto's en voorwerpen. In het gebouw worden schilderijen en andere kunstvoorwerpen van musea opgeslagen, maar die zijn tijdens de rondleiding niet te zien. Wel kan je een kijkje nemen achter de schermen van het Regionaal Archief.

De opendag vindt plaats, vanwege de Maand van de Geschiedenis. Die vindt plaats in oktober. Behalve een rondleiding organiseert het Archief ook een Avond van de Dordtse Geschiedenis op 21 oktober.

Aanmelden voor de gratis rondleiding in het Stadsdepot moet gebeuren op de website van het regionaal Archief Dordrecht.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...