Dordrecht, Netherlands

Kijkje nemen in Stadsdepot

Het Regionaal Archief houdt 30 september een opendag in het Stadsdepot op Dordtse Kil 3. Er is die dag een rondleiding. Daar moet je je wel van tevoren voor aanmelden.
Peter Tromp | 20 september 2017 13:02 | Aangepast op 20 september 2017 13:02
In het depot ligt zo'n tien kilometer aan papieren archief, tienduizenden foto's en voorwerpen. In het gebouw worden schilderijen en andere kunstvoorwerpen van musea opgeslagen, maar die zijn tijdens de rondleiding niet te zien. Wel kan je een kijkje nemen achter de schermen van het Regionaal Archief.

De opendag vindt plaats, vanwege de Maand van de Geschiedenis. Die vindt plaats in oktober. Behalve een rondleiding organiseert het Archief ook een Avond van de Dordtse Geschiedenis op 21 oktober.

Aanmelden voor de gratis rondleiding in het Stadsdepot moet gebeuren op de website van het regionaal Archief Dordrecht.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...