Dordrecht, Netherlands

Kilo's vuurwerk al vroeg over de toonbank

Het is weer zo ver, de vuurwerkverkoop ging vrijdagmorgen van start. Bij VTC Vuurwerk waren de vuurwerkliefhebbers er weer vroeg bij.
Jordy Nijenhuis | 28 december 2018 12:04 | Aangepast op 28 december 2018 12:04
Menno is zo'n vroege vogel. Hij had slapeloze nachten van het wachten en stond dan ook ruim voor openingstijd bij de winkel. "We wachten er al drie maanden op. Echte fans staan 's morgens al vroeg voor de deur. Ik heb weinig slaap gehad vannacht, de spanning is hoog."

John Brand van VTC Vuurwerk merkt dat de economie weer aantrekt, de bedragen van de voorverkoop liggen iets hoger dan de afgelopen jaren. Vooral het relatief nieuwe 'compoundvuurwerk' is in trek.

Daarbij zijn vuurwerkartikelen op een plaat gemonteerd en al in de fabriek met elkaar doorverbonden. Hierdoor krijg je met een keer aansteken een complete vuurwerkshow.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...