gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kimberly doet mee aan missverkiezing: 'Alles is mogelijk'

4a4a2db65a4e217f85cf1154b5d4a43c.jpg

De Dordtse Kimberly doet mee aan de missverkiezing Miss Beauty van Zuid-Holland. Op dit moment is zij een van de beste 20 die in de provincie meedoen. Zij heeft de eerste drie voorrondes al doorstaan en staat nu dus in de finale.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
"Vroeger keek ik al naar vergelijkbare programma's op TLC over zulke wedstrijden in Amerika", vertelt ze. "Toen ging het al een beetje kriebelen om ooit aan zoiets mee te doen." Door mee te doen aan de wedstrijd wil zij uitstralen dat het niet uitmaakt hoe je eruit ziet of wat je hebt meegemaakt en dat alles mogelijk is."

In het dagelijks leven werk Kimberly bij een autobedrijf. Daar regelt zij de lease en verhuur van auto's. Dat is wel even wat anders dan over een catwalk lopen. De wedstrijd is dan ook in verschillende delen opgezet. Uiteindelijk, na drie rondes, heb je de kans om de finale te halen.

De wedstijd zet zich in voor een goed doel. Dit jaar is dat de Linda Foundation, van Linda de Mol. "Zij zet zich in voor arme gezinnen in Nederland. Dus bijvoorbeeld voor kinderen die geen Sinterklaarkado's krijgen of niet mee kunnen op schoolreisje. Het is verschrikkelijk dat dan in een welvarend land als Nederland dat dat nog steeds gebeurd."
De uiteindelijke boodschap van Kimberly is dan ook te bewijzen dat het perfecte plaatje niet bestaat. "Dit ben ik en dat is het."

Stemmen kan nog tot 2 december via deze link.

Lees meer over:

Lees ook

FOTO WEBSITE_2.png

Papendrechtse coalitie steeds dichterbij: PVV, VVD en OP zijn beoogd gemeentebestuur

Ruim anderhalve maand na de verkiezingen heeft Papendrecht zicht op een coalitie. Informateur Koen Becking heeft zijn advies voor het vormen van het gemeentebestuur gedeeld. Hij ziet een coalitie tussen de PVV, VVD en OP als meest realistische optie.

rijnmondkimholland.jpg

Papendrechter (39) krijgt tbs voor bedreigen porno-actrice en doodsteken hond

Danny de B. uit Papendrecht is veroordeeld tot tbs met voorwaarden en een celstraf van 179 dagen. De rechtbank vindt alle feiten waarvan hij werd verdacht bewezen. De 39-jarige De B. dreigde onder meer om een vrouw af te slachten. Ook mishandelde hij de hond van zijn partner zo heftig dat het dier overleed.

stillkogelgat.png

Kogelgat in raam van appartement

In een raam van een appartement in Sliedrecht is eerder deze week een kogelgat aangetroffen. Het gaat om een woning aan de Geulstraat.

Glas in Loodramen.png

'Er was eens': Nieuwe Gildenramen voor de Grote Kerk

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De tweede aflevering is donderdag vanaf 18.00 uur te zien op RTV Dordrecht, ditmaal gaat het over nieuwe Gildenramen die in 2006 in de Grote Kerk werden geplaatst.

albertschweitzerfotolucht.jpg

Nieuwe Dordts ziekenhuis mogelijk op plek waar 720 woningen gepland staan

Het nieuwe ziekenhuis van het Albert Schweitzer in Dordrecht moet pal naast het huidige gebouw komen. Dat concludeert het stadsbestuur na onderzoek. Als er daadwerkelijk een nieuw ziekenhuis komt, gaat er op die plek een streep door de 720 woningen die gepland stonden.

benzakourviarijnmond.jpg

Schrijver Mohammed Benzakour bevrijdt vogels op Bali: 'Pervers om ze in kooi op te sluiten'

Mohammed Benzakour kan het niet aanzien: vogels die hun hele leven wegkwijnen in een kooitje. Nadat de Zwijndrechtse schrijver bevriend is geraakt met een winterkoninkje, is er geen houden meer aan en belandt hij als vogelbevrijder in Indonesië.