Dordrecht, Netherlands

Kinderbadje nog niet klaar

Het kinderbadje in het Wantijpark kan waarschijnlijk pas volgende week worden gebruikt. Dat verwachten de mannen die het badje voorzien van een nieuwe coating.
Peter Tromp | 7 juni 2016 21:02 | Aangepast op 7 juni 2016 21:02
De onderhoudswerkzaamheden zijn afhankelijk van het weer. Zo moet het drie dagen achter elkaar droog blijven om de coating aan te brengen. Die bestaat overigens uit meerdere lagen, waarvan de laatsten het badje een kleur geven. Het onderhoud is een behoorlijke klus die geklaard wordt door drie mannen.
Het bad kan alleen worden gebruikt bij mooi weer. Pas als de luchttemperatuur minimaal 22 graden is, wordt het gevuld met water.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...

Dordrecht rukt uit voor vallende sterren aan de hemel

Sterrenwacht Mercurius bleef woensdag tot middernacht open, en niet voor niets: tientallen bezoekers...

Reewegpark twee maanden dicht: ‘spelen en sporten niet mogelijk’

Het grasveld in het Reewegpark wordt vanaf 8 september twee maanden afgesloten. In die periode mag e...

Nieuwe wending in Dordtse poldersoap: gemeente stapt naar Raad van State

Het Dordtse stadsbestuur stapt naar de Raad van State om de Hel- en Zuilespolder. Rijkswaterstaat wi...