Uit die bus kwam van alles om de kinderen creatief bezig te houden. "Ik probeer kinderen op een iets andere manier te laten denken over het thema 'worden wat je wil'. Ze mogen zelf ontwerpen, tekenen, schrijven, illustreren. Dat komt dan op een tegeltje". legt De Groot uit. Om kinderen aan het denken te zetten, las ze hen voor uit boeken als 'Rupsje Nooitgenoeg' en 'De jongen, de mol, de vos en het paard'.
De Groot rijdt dagelijks met haar bus door de regio, om mensen in contact te brengen met kunst en cultuur. Tijdens de kinderboekenweek ging ze speciaal voor de Bibliotheek AanZet langs zestien bibliotheken. "Overal was het mooi weer, dus ik heb een hele leuke week gehad!", blikt ze terug.
De 6-jarige Thara kon zaterdag ook met een tevreden gevoel naar huis én met een mooi zelfgemaakt tegeltje van haar juf Roelie. Of werd het toch juf Nicole?. "Dat weet ik nog niet", zei ze terwijl ze bezig was met haar kunstwerk. Haar broer Jonas (8) maakte een tegeltje met een robot erop. "Omdat ik later robots wil hebben om dingen voor me te doen, zoals koken."