Dordrecht, Netherlands

Kinderdag bij ToBe

Dinsdag 17 en donderdag 19 juli zijn er kinderdagen bij ToBe in het Energiehuis. Kinderen van 6 tot 12 jaar zijn welkom voor workshops dans, kunst en design en muziek.
Dennis Koorevaar | 9 juli 2018 15:09 | Aangepast op 9 juli 2018 15:09

Alle kinderen volgen over de gehele dag drie workshops: Dans, Muziek en Kunst & Design, waarbij ze met een mooi kunstwerk naar buiten gaan. Het begint om 11.00 uur en eindigt rond 14.30 uur. Dan wordt er een korte eindpresentatie gegeven aan elkaar en aan ouders/verzorgers en andere fans.


Bij de workshop Kunst & Design leer je hoe je een mooi werkstuk van klei maakt, maak coole moves op bij dans en tijdens de muziekworkshop leer je liedjes, gebruik je je lichaam als drumstel en leer je ukelele spelen.

Lijkt het je wat? Dan kun je voor €10,- via de site van ToBe een kaartje kopen.

Lees ook

Stickers geplakt op Dordtse deelscooters, vervoerder waarschuwt voor nepsite

Onbekenden hebben vorige week stickers geplakt op deelscooters van Go Sharing in Dordrecht. Gebruike...

Wie verdient de Vrijwilligersprijs 2022?

Dordtenaren kunnen weer hun stem uitbrengen op de organisatie die volgens hen de Dordtse Vrijwillige...

Lucinda Brand mist EK veldrijden vanwege blessure

Lucinda Brand is er zaterdag niet bij tijdens het Europees kampioenschap veldrijden. De Dordtse kan ...

'Dader van moord op Remsley Eisden verdween misschien in huis in de buurt’

Er zijn nieuwe aanknopingspunten in de zoektocht naar de dader van de moord op Remsley Eisden (36). ...

Trinitatiskapel gebombardeerd met zorgen over verkoop aan projectontwikkelaars

Hardnekkige geruchten dat de Trinitatiskapel in de Dordtse binnenstad verkocht gaat worden aan proje...

Palliatieve zorg, wat is dat?

Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) start een landelijke publiekscampagne ove...