Dordrecht, Netherlands

Kinderdag bij ToBe

Dinsdag 17 en donderdag 19 juli zijn er kinderdagen bij ToBe in het Energiehuis. Kinderen van 6 tot 12 jaar zijn welkom voor workshops dans, kunst en design en muziek.
Dennis Koorevaar | 9 juli 2018 15:09 | Aangepast op 9 juli 2018 15:09

Alle kinderen volgen over de gehele dag drie workshops: Dans, Muziek en Kunst & Design, waarbij ze met een mooi kunstwerk naar buiten gaan. Het begint om 11.00 uur en eindigt rond 14.30 uur. Dan wordt er een korte eindpresentatie gegeven aan elkaar en aan ouders/verzorgers en andere fans.


Bij de workshop Kunst & Design leer je hoe je een mooi werkstuk van klei maakt, maak coole moves op bij dans en tijdens de muziekworkshop leer je liedjes, gebruik je je lichaam als drumstel en leer je ukelele spelen.

Lijkt het je wat? Dan kun je voor €10,- via de site van ToBe een kaartje kopen.

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...