Dordrecht, Netherlands

Kinderdag op Bachfestival volle bak

Zo'n 90 kinderen zijn woensdag op hun eigen manier in contact gekomen met de muziek van Bach. Door middel van een theatervoorstelling, zeemeerminnen en bonbons leerden zij Bach kennen.
Petra Scheurwater | 21 september 2016 18:45 | Aangepast op 21 september 2016 18:45
In drie groepen maakten de kinderen het rondje Poppentheater, Huis van Gijn en Buiten Walevest. Daar genoten ze respectievelijk van een voorstelling over de onderwaterwereld waar een vriendje gered moest worden, het maken van muziekbonbons en zeemeerminnen die hartverscheurend zongen over hun prins die hen van hun benen moest redden.

Muziek luisteren met je tanden

De muziekbonbons liet de kinderen iets heel nieuws ervaren. In het bonbonnetje zit een audiochip, die bij het opeten ervan muziek laat horen. Door er met je tanden op te bijten - en je oren dicht te stoppen - kon je zo naar Bach luisteren.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...