Dordrecht, Netherlands

Kinderen aangehouden voor gewelddadige overval

Twee jongens van onder de 15 jaar zijn aangehouden voor de gewelddadige overval van 16 februari in het Crabbehof. Het 14-jarige slachtoffer is met een mes bedreigd en van zijn bezittingen beroofd.
Isabel Pijnappels | 4 maart 2021 16:54 | Aangepast op 4 maart 2021 16:54
Woensdag 3 en donderdag 4 maart hielden agenten twee jongens van 13 en 14 aan op verdenking van betrokkenheid. De jonge verdachten die zijn aangehouden worden verhoord. Vrijdag bepaalt de rechter-commissaris of ze langer vast blijven zitten.

Het slachtoffer werd vanaf de Abraham Kuyperweg plotseling achtervolgd door het duo nadat hij eieren had verkocht in de buurt. De overvallers hielden hem staande in de Henri Polakstraat. De ene jongen trok een mes waardoor de andere zijn bezitten kon stelen.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...