Dordrecht, Netherlands

Kinderen maken pompoenpoppen

Een pompoen, boor, mes en zo'n 25 kinderen konden aan de slag. Zij maakten in Duurzaamheidscentrum Weizicht van een pompoen een pop.
Maud Kannekens | 24 oktober 2018 16:52 | Aangepast op 24 oktober 2018 16:52
Tijdens de herfstvakantie worden de hele week activiteiten georganiseerd om kinderen van de bank af te krijgen. Met Halloween voor de deur spreekt pompoen maken voor zich.

Kinderen van 7 tot 12 jaar hebben woensdag bij Duurzaamheidscentrum Weizigt lekker kliederen. Na het uithollen van de pompoenen kunnen de gezichten getekend en uitgesneden worden.

Woensdag 31 oktober begint Halloween pas. Toch staat in veel Dordtse wijken aankomend weekend al in het teken van het griezelfeest.

Lees ook

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...